X

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی و تور کوش اداسی

کوش آداسی و تور کوش آداسی

چند سالی است که کشور ترکیه به یک مقصد محبوب و پرطرفدار در میان مسافران ایرانی تبدیل شده است کوشی آداسی نیز از جمله شهرهای زیبا  کشور ترکیه می باشد کوشی آداسی در نوار ساحلی منطقه اژه واقع شده است این بندر به دلیل نزدیکی به جزیره یونانی برای گردشگران جذابیت خاصی دارد بندر کوشی آداسی جز بنادر مهم ترکیه می باشد قدمت این شهر به 3000 سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد که شهر افسوس در نزدیکی این شهر واقع شده است که به دلیل یک زلزله این شهر به طور کامل تخریب شد پس از جنگ جهانی  اول در سال 1919 کوشی آداسی مورد حمله یونانیان قرار گرفت و طی یک مبارزه این منطقه بخشی ترکیه شد.نزدیکترین فرودگاه به این منطقه، فرودگاه شهر ازمیر می باشد. 
سیستم حملونقل عمومی این شهر نیز بسیار با کیفیت است و دارای اتوبوس، تاکسی ون و همچنین تاکسی های زرد رنگ می باشد.پیشنهاد صالحان سیر برای مسافران گرامی این است که حتما از اتوبوس و یا تاکسی ون ها استفاده کنند چرا که هزینه سفرهای داخلی با تاکسی ها به دلیل نا آشنایی مسافران زیاد می باشد.
کوشی آداسی درواقع به معنای جزیره پرندگان است در بعضی از فصل های سال با کوچ پرندگان زیبای مواجه می شود این جزیره جز شهرهای توریستی کشور ترکیه محسوب می شود و بیشترین درآمداین شهر از صنعت توریسم می باشد این منطقه از زمان های دور مرکز فرهنگی و هنری بوده است. کوش آداسی دارای دو اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی به جزیزه ساموس یونانی دارد.

 

تور کوش اداسی و تور کوش آداسی

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

از مراکز مهم گردشگری می توان از ازمیر ،افس ،مریم آنا ،میلت، دیدیم پاموک، کاله، مارماریس، بودروم می توان نام برد.

پارک آبی در کوشی آداسی
کوشی آداسی دارای سه پارک ابی می باشد که معروف ترین این پاک های آبی آدالند ، آکوا فانتزی و لانگ بیچ آکواریزورت است در واقع رفتن به پارک آبی جز واجبات سفر به کوشی آداسی محسوب می شود.

پاموک کاله
کوشی آداسی در واقع دارای 17 چشمه آبگرم می باشد که دمای آب آن حدود 35 درجه سانتی گراد است پاموک کاله با فاصله دو نیم ساعته از کوشی آداسی یکی از بی نظیر ترین جاذبه های ترکیه محسوب می شود بخاطر شیب های پله ای سفید رنگ اش از جنس تراورتن،که ناشی از رسوب  آب بوجود امده است خیلی از مردم محلی این منطقه براین باورند که رفتن به داخل این گودالهای سفید رنگ درمانی برای بسیاری از بیماری ها می باشد
هر ساله غواصان زیادی از سراسر دنیا به این شهر ساحلی سفر میکنند تا از مناطق بکر و کشف نشده اعماق دریای مدیترانه لذت ببرند.


پاموک-کاله

جزیره کبوتر
جزیره کبوترسمبل شهر کوشی آداسی با قدمت چندین هزار ساله بین ازمیر و کوشی آداسی در کنار رود مندرس کوچک و سواحل دریای اژه است در این منطقه خانه ایی قدیمی وجود دارد که مردم محلی این شهر براین اعتقادندکه حضرت مریم ده سال آخر عمر خود را دراین خانه سپری کرده است و همچنین کوههای شمالی این منطقه محل بخواب رفتن اصحاب کهف می باشد.  
 

آب و هوای کوش آداسی

این بندر دارای آب و هوای معتدل است که فصل تابستان آن از اواخر اردیبهشت و تا اوایل آبان ماه ادامه دارند زمستان در کوشی آداسی زیاد سرد و بارانی نمی باشد و در حدود 300 روز از سال این منطقه دارای هوای آفتابی و گرم می باشد.

آژانس هواپیمایی صالحان سیر پارسه،بهترین و مناسب ترین قیمت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، رزرو هتل های لوکس با امکانات و خدمات ویژه و همچنین اخذ بلیط تورهای لحظه آخری با ایرلاین های داخلی و خارجی و اخذ ویزای آنلاین و داشتن کارگزاری مستقیم استاندارترین خدمات را برای گردشگران عزیز ارائه می نماید.با آژانس مسافرتی صالحان سیر پارسه سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کردمابا توجه به فصول مختلف تورهای متنوعی را با سلیقه های متفاوت در طول سال گرفته شده است.جهت خرید تور کوش آداسی یا قیمت تور کوش آداسی با ما در ارتباط باشید.

 

تور کوش آداسی و قیمت تور کوش آداسی . تور کوش اداسی و قیمت تور کوش اداسی . تور کوش آداسی