X

تور آلانیا

تور الانیا نوروز 99

۶ شب  و ۷ روز  قیمت از: 5,890,000 تومان   ایرلاین: َMahan Air   اعتبار تا: ۱۳۹۹/۰۱/۲۲

تور آلانیا و خرید تور آلانیا

آلانیا و تور آلانیا-ترکیه

آلانیا جزیی از منطقه آنتالیا می باشد آلانیا یکی از جنوبی ترین شهرهای توریستی ترکیه می باشد که دارای ساحل وسیع و شنی می باشد آلانیا از شمال به رشته کوه توروس واز جنوب به دریای مدیترانه و از شرق به قاضی پاشا و از غرب به مانا وگات و سیده منتهی می شود آلانیا در واقع یک شبه جزیره کوچک در دریای مدیترانه در قسمت پایین جنوبی کوههای توروس قرار دارد آلانیا در زمان قرون وسطی که تحت فرمان سلطان علاالدین کیقباد اهمیت سیاسی و نظامی خودرا بدست اورد .
بسیاری از نقاط دیدنی و تاریخی آلانیا ازهمان زمان کی قباد باقی مانده است قلعه آلانیا ،برج قرمز،قلعه 8ضلعی ،قلعه دختر از مکانهای دیدنی آلانیا در طول قرن ها چندین بار تغییر کرده است.آلانیا درطول تاریخ بخشی از کیلیکیه و پامفیلیاو حتی امپراتوری ایران بوده است که بعدها تحت سلطه یونانیان و رومیان قرار گرفت.
آلانیا با داشتن سواحل زیبا و دیدنی و پلاژهای وسیع ،آثار باستانی و اماکن تاریخی ،هتل و متل های مدرن ،کافه و رستورانهای بی شمارشو همچنین با داشتن مراکز بی نظیرتفریحی و توریستی  به یکی از انتخاب های اولیه  گردشگران تبدیل گردیده است.
بیشترین توریست های آلانیا را از کشورهای روسیه المان و کشورهای اسکاندیناوی و حتی دانمارک  می باشد آب و هوای مدیترانه ای، ساحل ماسه ایی و مهمان نوازی مردم و نرخ مناسب هتل ها باعث شده که این شهر توریست های بسیاری را به خود جذب کند .

 

تور الانیا و خرید تور الانیا

جاذبه های گردشگری

برج هشت ضلعی  یکی از مکان های دیدنی کیزیل کوله جز آثار تاریخی و معروف این شهر بحساب می آید.
دیم چای
دیم چای منطقه ایی است بین دریا و کوه واقع شده است منطقه سرسبز و با داشتن سدی برروی  رودخانه رستورانها و تخت های پذیرایی چشم به زیبایی این منطقه افزوده است.
قلعه آلانیا با قدمتی طولانی بر بلندای شهر واقع شده که این قلعه می توان کل زیبایی شهر را دید.

آلانیا با توجه به موقعیتی که دارد یکی از شهر های مهم ترکیه است که افراد زیادی در تور آلانیا برای بازدید و تفریح به این شهر سفر می کنند ، الانیا جاذبه های گردشگری زیادی  دارد که می توان به موزه باستان شناسی این موزه به 625 سال پیش از میلاد باز می گردد ، موزه مردم شناسی در ابتدا یک قلعه نظامی بوده است ، قلعه آلانیا که تنها قلعه محافظت شده سلجوقیان بوده است ، کیزیل کوله در 5 طبقه به صورت هشت ضلعی می باشد ، لرتیس لرتی خرابه های شهر در 22 کیلومتری شهر آلانیا می باشد ، خرابه های سیدرا  این شهر 300 سال پیش از میلاد مسیح بر روی تپه ای بنا شد ، بندر کشتی سازی در سال 1228 بنا شد،مسجد سلیمانیه یکی از معماری های دوران عثمانی است ،مهمانسرای آلارا در سال 1232 به دستور سلطان علاءالدین کیقباد بنا شد، کاروانسرای شاراپسا هستند که شما می توانید با سفر به تور آلانیا از این مناطق دیدن کنید و نهایت لذت را از تور آلانیا ببرید و یک سفر رویائی را برای خود رقم بزنید.

تورالانیا و قیمت تور الانیا

آب و هوای آلانیا

آب و هوای آلانیا معتدل مدیترانه ایی می باشد که تابستان های گرم و آفتابی و زمستان های ملایم و بارانی دارد. بیشترین فصل باران در زمستان است تابستان های گرم و خشک و طولانی دارد که این امر باعث شده به این شهر این مثال را بزنندکه جایی که خورشید لبخند می زند در شهر آلانیا بارش برف ممکن نیست دمای متوسط در الانیا 28 درجه سانتی گراد  می رسد.

آژانس هواپیمایی صالحان سیر پارسه،بهترین و مناسب ترین قیمت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، رزرو هتل های لوکس با امکانات و خدمات ویژه و همچنین اخذ بلیط تورهای لحظه آخری با ایرلاین های داخلی و خارجی و اخذ ویزای آنلاین و داشتن کارگزاری مستقیم استاندارترین خدمات را برای گردشگران عزیز ارائه می نماید.با آژانس مسافرتی صالحان سیر پارسه سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کردمابا توجه به فصول مختلف تورهای متنوعی را با سلیقه های متفاوت در طول سال گرفته شده است.جهت خرید تور آلانیا یاقیمت تور آلانیا با ما در ارتباط باشید.

تور آلانیا و قیمت تور آلانیا . تور الانیا و قیمت تور الانیا . خرید تور آلانیا و خرید تور الانیا