X

تور بدروم

تور بدروم و خرید تور بدروم

بدروم و تور بدروم

شهر بدروم یکی از شهر های ساحلی در جنوب غربی ترکیه  می باشد از شهرهای استان موغله می باشد این شهر ساحلی در زمان باستان به هالیکارناس معروف بوده است در این شهر ساحلی مقبره ایی وجوددارد به نام ماسولوس که به قرن 4 قبل از مسیح برمی گرددکه یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان بحساب می آید.
بدروم یا بودروم یک شهر بندری زیبا در جنوب شهر ازمیر و در ساحل زیبای اژه قرار دارد و جمعیت این شهر به 30000 نفر میرسد.
این شهر با توجه به ساحلی بودنش بیشترین ورزش های آبی را برای برای لذت بردن گردشگران  فراهم اورده است اکثر خانه ها در بدروم سفید رنگ بوده ودر کوچه های تنگ و باریکی فرار دارد بهترین منطقه حاصلخیزی در کشور ترکیه  بدلیل آب و هوای فوق العاده اش دارای مناظر دیدنی بسیاری می باشد.


بدروم

در این شهر هر سه شنبه بازار محلی دایر می شود بیشتر فروشندگان این بازار زنانی هستند که دست رنج خود را برای فروش به این بازار آوردهاند.بیشترین هتل ها در محله گومیت است،که محلی مناسب برای توریست های این شهر می باشد چرا که این محله دارای رستوران های چینی و مکزیکی فراوانی می باشد بزرگترین فرودگاه شهر بودروم دالامان است.
بدروم امروزه به یکی از مراکز تجاری و سرگرمی تبدیل شده است و هرساله به تعداد توریست های این شهر اضافه می شود.

 

تور بدروم و قیمت تور بدروم

جاذبه های گردشگری

قلعه سنت پیتر
این قلعه یکی از مکان های تاریخی و دیدنی است که توسط تیمارگر شوالیه ها ساخته شده و به زمان سلجوقیان برمیگردد این قلعه کلکسیونی از ظروف شیشه ایی باستانی زیادی برای بازدید گردشگران قرار گرفته است.
آمفی تئاترباستانی
این آمفی تئاتر در خیابان اصلی تورگوت ریئس قرار دارد که که شرکت های بزرگ سونی اریکسون و ترکسل این مکان تاریخی را بازسازی کرده اند.
از دیگر مکانهای دیدنی این شهر می توان به گورسنگ ها ،ویرانه های استراتونیکا و درب میندوس ، موزه روباز ،کارخانه کشتی سازی عثمانی

 

تور بدروم و خرید تور بدروم

آب و هوای بدروم

اب و هوای بدروم معتدل مدیترانه ای بوده ینی تابستان های نسبتا گرم و آفتابی و زمستان هایی ملایم و بارانی دارد میانگین درجه هوا در بدروم در بیشینه ترین دما در زمستان به 14 درجه سانتی گراد و در تابستان به 32 درجه سانتی گراد  می رسد.بهترین فصل برای سفر به شهر ساحلی بدروم از اوایل اردیبهشت تا اواسط آبان ماه می باشد.  


آژانس هواپیمایی صالحان سیر پارسه،بهترین و مناسب ترین قیمت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، رزرو هتل های لوکس با امکانات و خدمات ویژه و همچنین اخذ بلیط تورهای لحظه آخری با ایرلاین های داخلی و خارجی و اخذ ویزای آنلاین و داشتن کارگزاری مستقیم استاندارترین خدمات را برای گردشگران عزیز ارائه می نماید.با آژانس مسافرتی صالحان سیر پارسه سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کردمابا توجه به فصول مختلف تورهای متنوعی را با سلیقه های متفاوت در طول سال گرفته شده است.جهت خرید تور بدروم یا قیمت تور بدروم با ما در ارتباط باشید.

تور بدروم و خرید تور بدروم . تور بدروم و خرید تور بدروم . تور بدروم و قیمت تور بدروم