X

تور برزیل

تور برزیل یکی از بهترین مکان ها برای سفر به مناطق ساحلی است. برزیل ، کشور بزرگ و پرجمعیت آمریکای جنوبی است که در امتداد حوضه آمازون قرار دارد و در شمال با تاکستان و از جنوب غربی نیز با آبشار ایگواسو می باشد.کشور برزیل پنجمین کشور بزرگ جهان و همچنین بزرگترین صادر کننده قهوه در جهان می باشد . اختلاف ساعت برزیلیا با تهران حدود پنج ساعت و نیم عقبتر می باشد.کشور برزیل دومین کشور از نظرتعداد فرودگاه در جهان است.
بهترین و راحت ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین وسیله برای حمل و نقل بین شهری و گشت و گذار اتوبوس می باشد.
ریودوژانیرو ،به خاطر سواحل عظیم "کاپاکانا"و "ایپانما"، جشنواره کارناوال ، لباس های طلایی و موسیقی و رقص "سامبا" بسیار مشهور است که گردشگران در
تور برزیل، با این نوع عجایب برخورد می کنند.
وضعیت آب وهوای برزیل 5 نوع می باشد گرمسیری در مرکز برزیل ، کوهستانی و نیمه خشک،در شمال شرقی ، استوایی در شمال و معتدل در جنوب می باشد.

 

تور برزیل


تور برزیل و کشور برزیل

برزیل بزرگترین کشور و پر جمعیت ترین کشور در آمریکای جنوبی است ، پایتخت برزیل برزیلیا نام دارد. زبان رسمی مردم کشور برزیل پرتغالی است. این کشور با توجه به وسعتی که دارد، با کشور های زیادی همسایگی دارد ، این کشور با اروگوئه ، آرژانتین ، پاراگوئه ، بولیوی ، پرو ، کلمبیا ، ونزوئلا ، گویان ، سورینام و گویان فرانسه هم مرز است. این کشور دارای زمین های کشاورزی وسیع و جنگل های استوایی فراوانی است. از شهرهای بزرگ و معرروف برزیل ، ریو که پنجمین شهر بزرگ بزرگ جهان نیز می باشد . شهر برزیلیا که پایتخت و ونام این شهر در میراث جهانی یونسکو برگزیده شده است. شهر دیگری که در جنوب برزیل قرار دارد فلوریاپلیس که شهری برای تجربه موج سواری و آفتاب گرفتن و در کل ورزش های آبی می باشد.
شهر مجمع الجزایر  آتشفشانی و در واقع اولین پارک دریایی برزیل فرناندو دی نوروها که در لیست میراث یونسکو ثبت شده است. در این جزیره در آن واحد فقط اجازه ورود 420 نفر به جزیره را دارند و همین امر باعث گرانی این جزیره به نسبت جزایر دیگر برزیل دارد و محل رفت و آمد  سلیبریتی ها تبدیل شده است . 

 

تور برزیل از تهران

شهر پانتال در غرب برزیل می باشد بزرگترین تالاب های دنیا در این شهر قرار دارد و حدود 11 هزار گونه کمیاب در این تالاب ها زندگی می کند.
از معروف ترین جاذبه ها ی برزیل پارک ملی آمازون که 50 درصد تنوع زیستی در این جنگل قرار دارد و حدود 8 درصد از مساحت زمین را به خود اختصاص داده است و حدود 40 درصد برزیل را جنگل های آمازون  را در برگرفته است. 

جاذبه های گردشگری برزیل

برزیل از جاذبه های فراوانی برخوردار است، شما میتوانید از این جاذبه ها در تور برزیل بازدید کنید:

 

مجسمه مسیح نجات دهنده

این مجسمه که در شهر ریودوژانیرو قرار دارد ارتفاع آن 40 متر است، و بالای کوه کورکووادو قرار دارد ، این مجسمه که نماد عشق حضرت مسیح به مردم قرار گرفته ، این مجسمه در سال 1926 بنا گردید و ارتفاع آن 710 متراز سطح دریا است. در سال 2007 این مجسمه در لیست 7 عجایب جهان قرار دارد.مجسمه مسیح  نجات دهنده که بزرگترین مجسمه دکوآرت در جهان می باشد ، این مجسمه تصویر مسیح بصورت تمام قد ایستاده و دستانش را به نشانه در آغوش گرتن تمامی مردم دنیا باز می باشد.ایده این مجسمه در سال 1850 توسط یک کشیش کاتولیک مطرح شد و 11 سال ساخت این مجسمه طول کشید.
این تندیس ، نمادی از برزیل و شهر ریو می باشد.

رودخانه آمازون

این رودخانه با طول 6400 کیلومتر دومین رودخانه طولانی جهان است، ولی اولین رودخانه حجیم در جهان به شمار می رود. تا به امروز بیش از 3000 نوع ماهی در این رودخانه کشف شده ، و هنوز هم گونه های جدیدی در حال کشف شدن هستند ، این رود بزرگ در میان جنگل های آمازون قرار دارد، و در طول سال دارای آب و هوای بسیار گرمی است، این مکان رطوبت بالایی نیز دارد، و بارندگی های سنگینی نیز در طول سال در این مکان را شاهد هستیم.

 

 کارناوال ریو

کارناوال برزیل مشهورترین فستیوال در برزیل و جهان می باشد، سالانه بیش از پانصد هزار نفر خارجی در این کارناوال شرکت می کنند. این کارناوال در ماه فوریه و بین تاریخ های 20 الی 25 بهمن ماه در شهر های مختلف برزیل برگزار می شود، به نظر کاتولیک ها این کارناوال خداحافظی با تمامی ناپاکی ها و بدهی ها است ، در این کارناوال افراد به رقص سامبا و نمایش در خیابان ها می پردازند.
 

قیمت تور برزیل


آبشار های ایگواسو

این آبشار توسط "کابزا دو واکاکه" که در حال پیاده روی در رودخانه بود، این آبشار را کشف کرد و نام آن را (Quedas de Santa Maria) گذاشت ، این آبشار در مرز بین برزیل و آرژانتین و در 650 کیلومتری شهر کوریتیبا واقع شده، و یکی از عجایب هفت گانه در جهان می باشد، که در کتاب یونسکو به ثبت رسیده است. این آبشار که از 257 آبشار مختلف تشکیل شده است، با طول 7.2 کیلومتر طول که هر یک از این آبشار ها بین 60 تا 82 متر ارتفاع دارد. در نزدیکی این آبشار یک هتلی نیز قرار دارد که گردشگرانی که از این آبشار دیدن می کنند، می توانند در این هتل اقامت داشته باشند.آبشار ایگواسو که یکی از جذابترین و شگفت انگیز ترین آبشار های برزیل  که طول این آبشار بلندتر از نیاگارا می باشد.

سائوپائولو

این شهر از شهرهای مهم برزیل می باشد که مهاجران بسیاری از سراسر جهان در این شهر زندگی می کنند.در واقع این شهر سومین کلان شهر بزرگ دنیا است که با رودخانه احاطه شده است. در هر گوشه این شهر بزرگ جاذبه ای متفاوت در انتظار گردشگران می باشد.موزه سائوپائولو که به آن MASPنیز معروف می باشد  دارای مجموعه بزرگ وبی نظیری از آثار هنری غربی از هنرمندانی چون رنوار ، ون گوگ، ماتیس، مونه ، پیکاسو و ... در این موزه شهر سائو پائولو نگهداری می شود این موزه یکی از جاذبه های شهر سائوپائولو می باشد.

شهر ریودوژانیرو

در واقع این شهر شبه جزیره ای است که از سه طرف در مجاورت اقیانوس اطلس قرار دارد.مساحت این شهر 1221 کیلومتر مربع می باشد .این شهر در سال 1822 تا 1960 بع عنوان پایتخت برزیل انتخاب شد و در سال 1960 شهر برزیلیا پایتخت برزیل شد.هنوز هم خیلی ها تصور می کنند که ریو همچنان پایتخت برزیل است.
از معروف ترین ساحل ها  که در غرب شهر ریو دوژانیرو واقع شده است ساحل کوپاکوبانا می باشد.وجود هتل ها و رستوران ها و قلعه کوپاکابانا که در انتهای شمالی این ساحل قرار دارد.
از جاذبه های دیگر این شهر پارک چنگلی تیچوکا می باشد.باغ گیاهشناسی ریو که مساحتی حدود 137 هکتار دارد و توسط شاهزاده رجنت دوم در سال 1808 ساخته شده است.

سواحل سالوادور

سالوادور شهر ساحلی در برزیل که از مناطق توریستی مهم این کشور به شمار می رود و دارای سواحلی بسیار زیبا و دوست داشتنی است. دمای هوا در این شهر به این شکل است، که کمترین دما 25 درجه و بیشترین دما 32 درجه خواهد بود، اما با توجه به رطوبت بالا در این شهر هوا بسیار گرم است. میزان بارندگی در این شهر 9.895 اینچ می باشد.

استادیوم ماراکانای

مشهورترین استادیوم در شهر ریو استادیوم ماراکانای می باشد. این استادیوم نماد فوتبال برزیل می باشد و با ظرفیت 200 هزار تماشاگر است این استادیوم  بعنوان  بزرگترین ورزشگاه  جام جهانی 1950 ساخته شد و با بازی تیم های ریو و سائوپائولو افتتاح گردید.
 

تور برزیل و تور برزیل از تهران

از سواحل مهم و معروف کشور برزیل

ساحل سانتوس از سواحل بزرگ و مشهور برزیل می توان به ساحل سانتوس که بزرگترین بندر در منطقه سائوپائولو به شمار می رود و به بزرگترین باغ ساحلی دنیا معروف می باشد اشاره کرد .
ساحل ایلهاد تینهاره با وجود مسیر طولانی به مرکز شهر این ساحل نیز یکی از مناطق تفریحی مورد علاقه مردم برزیل و گردشگران می باشد.ودر این شاحل وسیله نقلیه ای وجود ندارد.
پرائیا دوفرنو روستای بوزیوس در گذشته های دور منزلگاه دزدان دریایی بوده است ولی امروزه به روستای ماهیگیری تبدیل شده است.و به دلیل مشرف بودن این روستا به چند جزیره عجیب ، به یکی از توریستی ترین روستا ها در برزیل تبدیل شده است.
پرائیاد پیپا  این ساحل امروزه به دلیل آب شفاف و دلفین و لاک پشت و به یکی از شلوغ ترین و پر هیاهوترین سواحل  برزیل تبدیل شده است.
از دیگر جزایر برزیل بایادوسانچو ، ایپانما ،جریکوآکوارا ، لوپس مندز-ایلها گراند می باشد.

فرهنگ مردم برزیل

کشور برزیل فرهنگ موسیقی سامبا که در دهه 1950 و 1960 نوعی موسیقی به نام بوسانوا در ساحل های ریودوژانیرو شکل گرفت. نوازندگی مانند استن گتز با بردن این موسیقی به آمریکا آن را جهانی کرد. 74% از مردم برزیل کاتولیک هستند، این کشور در بین کشور های جهان بیشترین تعداد کاتولیک را دارد.

شما نیز می توانید جهت دریافت قیمت تور برزیل با ما در ارتباط باشید.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره کشور برزیل هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور برزیل از تهران از این جاذبه ها دیدن کنید.

تور برزیل تور برزیل و تور برزیل از تهران تور برزیل و قیمت تور برزیل