X

تور هنگ کنگ

هنگ کنگ یک قلمرو مستقل است، مستعمره سابق بریتانیا است که در جنوب شرقی چین قرار دارد. هنگ کنگ شهری بسیار پر تردد و پر جمعیت است، و پورت اصلی مرکز مالی جهانی با آسمان خراشها است.هنگ کنگ مرکز خرید عمده نیز می باشد، مشهور برای خیاطی های سفارشی و بازار شب خیابان معبد مشهور است. تور هنگ کنگ یکی از بهترین سفر های تجاری در آسیا است.هنگ کنگ منطقه خودمختار چین می باشد که بیشتر از 70 درصد این منطقه زیر پوشش جنگل های انبوه می باشد.این منطقه از شرایط اقلیمی مطبوعی بهره می برد نسبت جمعیت و مساحت شهر بسیار زیاد می باشد و کلا  شهر هنگ کنگ یکی از پرجمعیت ترین شهرهای دنیا می باشد 
 

تور هنگ کنگ


تور هنگ کنگ و کشور هنگ کنگ

هنگ کنگ شهری است که در جنوب چین قرار دارد، که یک منطقه خود مختار است، و جمعیت این کشور 7،230،000 نفر است، و یکی از مهمترین بازار های تجاری در آسیا و جهان است. این کشور از سال 1842 تا سال 1997 جزو مستعمرات امپراطوری بریتانیا بوده و از سال 1997 و بعد از پایان پیمان به چین پیوست.این شهر از 3 جزیره مختلف تشکیل شده است . بهترین زمان برای سفر به هنگ کنگ از اوایل مهرماه تا اواسط دی ماه است.با توجه به پیشرفت های این شهر خود مختار چین مسافران بسیاری به سمت خود روانه می کند ، این شهر در صدر فهرست 100 شهر پر بازدید جهان قرار دارد.
 

قیمت تور هنگ کنگ


جاذبه های گردشگری

هنگ کنگ از جاذبه های فراوانی برخوردار است، در ادامه به تعدادی از این جاذبه ها که در تور هنگ کنگ ارائه می شود می پردازیم:

 

دیزنی لند هنگ کنگ

دیزنی لند هنگ کنگ یکی از جاذبه های توریستی شهر هنگ کنگ  می باشد. این پارک در سال 2005 افتتاح شد،این پارک موضوعی اگرچه کوچکترین پارک تم می باشد ولی  با افتتاحش به رویای بچه ها و بزرگترها رنگ واقعیت بخشید.این پارک دارای 7 سرزمین و دکورهای متفاوتی می باشد.هزینه بلیط دیزنی‌لند هنگ کنگ پایین‌تر از پارک های دیگر هنگ کنگ می باشد، در این مجموعه شخصیت های کارتونی فراوانی وجود دارند،  مانند قلعه زیبای خفته ، چرخ و فلک سیندرلا ، میکی موس ، وینی پیف ، سفید برفی و دیگر شخصیت های کارتونی قرار دارند. شما در این مکان این فرصت را خواهید داشت که از شخصیت های معروف در دیزنی لند عکاسی کنید و یک سفر خاطره انگیز را رقم بزنید.
البته با اختصاص مبلغ زیادی تصمیم گرفته شده که این دیزلی لند به بزرگترین پارک موضوعی جهان تبدیل شود.

 

برج پیک

از  برج پیک(Peak Tower | Victoria Peak) برج پیک بهترین مکان برای تماشای چشم انداز به جزیره هنگ کنگ  است. چندین طبقه در این برج وجود دارند که مختص فروشگاه ها ، رستوران ها و جایگاه های مختلف تفریحی مثل موزه مادام توسو  است. ارتفاع این برج حدود 396 متر است ، معماری این برج هم یکی از نکات جالب در این برج می باشد.

 

اوشن پارک 

پارک اوشن یا همان پارک اقیانوس هنگ کنگ یکی از بزرگترین و محبوب ترین پارک های آسیا و جهان به شمار می رود.که شامل بخش‌های مختلفی مانند آکواریوم ، باغ وحش ، تله کابین ، شهر بازی و پارک پستانداران دریایی است. این مجموعه در سال ۱۹۷۷ افتتاح شده است،  که شامل ۸۰ مکان تفریحی و دیدنی نیز میباشد. این پارک با عظمتش جایزه هفتمین شهر بازی معروف دنیا را به خود اختصاص داده است، و در مقایسه با دیزنی لند که خود نیز یکی از پر طرفدارترین مکانهای تفریحی هست هم از بازدید بیشتری برخوردار است.در این پارک آکواریوم بزرگی وجود دارد که حدود 2000 نوع ماهی نیز در این آکواریوم حیات دارند.

 

خرید تور هنگ کنگ


معبد  Che Kungهنگ کنگ

این معبد یکی از عبادت گاه های معروف در میان افراد بومی و محلی در کشور هنگ کنگ است ، و مردم کشور هنگ کنگ در ایام سال نو به عبادت در آن می پردازند. مردم کشور هنگ کنگ اعتقاد دارند که، این معبد برکت می دهد و به مریدانش سال خوبی را بعد از روشن کردن چرخ خوشبختی می دهد. (Che Kung) یکی از ژنرال ها در سلسله (Sung) می باشد، که شورشی را در جنوب چین فرو نشاند. او بعدا توسط مریدانش پرستش می شده و یکی از کشاورزان هم در خواب می بیند که روستای آن ها توسط این فرد از امراض و طاعون نجات پیدا می کند و از این رو این معبد بنا شد.

جزیره لاما هنگ کنگ

جزیره لاما سومین جزیره بزرگ کشور هنگ کنگ در جنوب غربی هنگ کنگ واقع شده است. این جزیره دارای دو بخش می باشد، که یکی در شمال به نام یونگ شیو وال و یک بخش هم در جنوب به نام پاک کوک تسوئن است. بخش اول به حالت دهکده ای با خانه های حداکثر دو طبقه است و در بخش دوم عمدتاً رستوران های بزرگ واقع شده است. هر دو منطقه مسکونی هستند و با جاده ای به طول تقریبا دو کیلومتر از دره و کوهستان به یکدیگر متصل شده اند.

جزیره لانتا او هنگ کنگ

مساحت این جزیره دو برابر مساحت جزیره هنگ کنگ می باشد. از جزیره هنگ کنگ حدود ۴۵ دقیقه، از ایستگاه شماره ۷ فری سنترال تا لانتا او طول می کشد. کوه های بلند، روستاهای ساحلی و پارک های زیبا زیستگاه مناسبی را تشکیل داده اند. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ در بخش شمال غربی لانتا او واقع شده است. اتوبوس شماره ۲ در نزدیکی ایستگاه فری جزیره لانتا او بعد از ۳۵ دقیقه گذر از منطقه کوهستانی مسافران را به بزرگترین معبد بودا در هنگ کنگ منتقل می کند.
 

معبد وونگ تای سین

معبد وونگ تای سین یکی از جالب ترین و زیباترین معابد در هنگ کنگ می باشد که به یکی از مقاصد گردشگری در منطقه کاولون هنگ کنگ تبدیل شده است. که دارای ساختمان اصلی که در سال 1920 بصورت محرمانه ساخته شد که در سال 1968 ساختمان جدید آن جایگزینی برای ساختمان اصلی معبد شد و در معرض بازدید کنندگان قرار گرفت.این معبد از چندین ساختمان ساخته شده است که از معروف ترین این ساختمان ها ساختمان 3 قدیس ، باغ آرزوی خوب ، سالن کونفوسیوس و 72 شاگردش اختصاص داردیکی از فوانین این معبد پرداخت وجه اندکی برای تعمیرات این معبد از طرف بازدید کنندگان می باشد.

دهکده ماهیگیری تای او

این دهکده که مردمان آن به دور از جنب جوش و هیاهوی شهر می باشند و سبک زندگی در این دهکده سنتی است خانه های مردم تانکا در دهکده تای او برروی ستون های چوبی ساخته شده است و دلیل این شکل خانه سازی بخاطر جذر ومد می باشد .در کنار ماهیگیری در این دهکده دلفین های صورتی نیز گاهی سر از آب بیرون می آورند.

 

تور هنگ کنگ


فرهنگ مردم هنگ کنگ

اکثریت مردم هنگ کنگ دین به خصوصی ندارند و اکثراً بی دین هستند و حدود 43% مردم کشور هنگ کنگ اعتقاداتی مربوط به سه دین بودایی از جمله ، تائویسم و آیین کنفوسیوس دارند. در کشور هنگ کنگ هر کس آزاد است هر مذهبی را داشته باشد.

شما نیز می توانید با گرفتن ویزای هنگ کنگ به این کشور سفر کند. شما نیز می توانید جهت دریافت قیمت تور هنگ کنگ با ما در ارتباط باشید.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره کشور هنگ کنگ هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور هنگ کنگ از این جاذبه ها دیدن کنید.

راهنمای سفر به هنگ کنگ جاذبه های گردشگری هنگ کنگ مراکز خرید هنگ کنگ