X

تور آنکارا

تور آنتالیا-تور ترکیه

آنکارا - ترکیه

یکیاز قدیمی ترین شهرهای ترکیه است.آنکارا قطب سیاسی و اداری کشور ترکیه محسوب می شود بعداز سقوط عثمانی ها پایتخت به شهر آنکارا انتقال داه شد.
اکثر مسافران و گردشگران با اهداف تجاری و کاری به این شهرسفرمی کنند.اکثر وزارتخانه ها سازمانها وکارخانجات وهمچنین اداراتدولتی وخصوصی دراین شهر است.زبان مردم آنکارا ترکی استانبولی،و واحد پولش لیره ترکی است. بهترین فصل سفر به این شهر بهار و تابستان است انکارا به نسبت شهرهای انتالیا و استانبول شهری آرام و سازمان یافته تر است و شلوغی استانبول و آنتالیا را ندارد  و به دور از هرج و مرج شهرهای دیگر ترکیه می باشد این شهر  بیشتر دارای فضای سبزاست.
آنکارا نیز مانند شهرای بزرگ دیگرش سیستم حمل و نقل عمومی باکیفیتی دارد.اتوبوس های آنکارا یا تحتمدیریت دولتیا تحتمدیریت شرکت های خصوصی هستند.
البته که مترو بهترین و سریعترین وسیله برای حمل و نقل داخلی است .
فرهنگ غذایی در کشور ترکیه بسیار شبیه ایران است و بهترین و معروفترین این غذاها انواع کباب است.
از بهترین غذاهای و رستوران های  این شهر می توان به اسکندر کباب، دونر کباب، ساچ کباب و کوفته با ماست اشاره کرد و رستوران تریلی، رستوران گونایدین، رستوران کباب ۴۹، رستوران نامبر فور،نام برد.آژانس هواپیمایی صالحان سیر ارائه دهنده بهترین نرخ ها در زمینه تور آنکارا می باشد.

جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا

از مکانهای دیدنی شهر آنکارا می توان به پارک جنگلی آتاتورک،دریاچه الما داغ و همچنین منطقه اینجک می توان اشاره کرد.

مسجد کوجاتپه
این مسجدتاریخی دارای بنای بسیارزیبا و دیدنی می باشدو که 20سال زمان ساخت آن طول کشید وبه دوره عثمانی کلاسیک برمی گردد.

کوجاتپه -مسجد تور آنتالیا

برج آتاکوله
این برج یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری به شهر آنکارا می باشد.

موزه تمدن آناتولی
آنکارا شهری با جاذبه های دیدنی بسیاری است،موزه های تاریخی و فرهنگی مختلف، محله های قدیمی، بناها و ساختمان های دیدنی و مراکز خرید برای گردشگران این شهر محبوب و جذاب هستند. اما یکی از جاذبه های دیدنی این شهر موزه تمدن آناتولی است. آناتولی زمانی سکونتگاه اولیه ی انسان ها بوده است  این موزه در بازار سرپوشیده ایی قرار دارد که قدمت آن به 6 قرن پیش برمی گردد این موزه پر از صنایع دستی می باشد در این موزه اشیایی  از کول تپه گوردین و ابزاریهایی  از جنس فلز مربوط به دوران اوارتوها نیز می توان دید. کول تپه، تپه ای متعلق به هزاره دوم میلاد است که محل داد و ستد آشوریان بوده است.

موزه آناتولی

بعد از رفتن به موزه تمدن آناتولی، بازدید از موزه جنگ استقلال، قلعه آنکارا، آکواریوم آکوا وگا، دریاچه موگان، موزه هوانوردی،موزه هنر و مجسمه سازی، محله تاریخی هامامونو و مسجد حاجی بایرام را نیز پیشنهاد می شود .
شرایتون، هیلتون، رادیسون، رامادا، کراون پلازا، مونپیک، ماریوت و هالیدی دراین شهر نیز شعبه دارند.
هتل های آنکارا در بهترین مکان های آنکارا و نزدیک به مراکز خرید و مکان های توریستی انکارا قرار دارند.


آتاکوله

آداب های اجتماعی

یکی از فرهنگ های مردم که در تور آنکارا که به آن بر می خورید احترام فرزندان و کوچیکتر ها به بزرگتر ها می باشد ، که نسبت به سایر شهر های ترکیه بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.مردم انکارا معتقدند که احترام گذاشتن به بزرگتر ها یک وظیفه می باشد ، به همیل دلیل هم احترام به بزرگتر ها در تور میان مردم زیاد دیده می شود.یکی از آداب مهم در آنکارا کارکردن می باشد که می توان به فرش های دستباف ترکی که توسط زنان تولید می شود اشاره کرد.
 

قیمت تور آنکارا و خرید تور آنکارا
 

آژانس هواپیمایی صالحان سیر پارسه،بهترین و مناسب ترین قیمت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، رزرو هتل های لوکس با امکانات و خدمات ویژه و همچنین اخذ بلیط تورهای لحظه آخری با ایرلاین های داخلی و خارجی و اخذ ویزای آنلاین و داشتن کارگزاری مستقیم استاندارترین خدمات را برای گردشگران عزیز ارائه می نماید.با آژانس مسافرتی صالحان سیر پارسه سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کردمابا توجه به فصول مختلف تورهای متنوعی را با سلیقه های متفاوت در طول سال گرفته شده است.جهت خرید تور انکارا یا قیمت تور آنکارا با ما در ارتباط باشید.

با کلیک در اینجا از تماشای ویدئو زیبای جاذبه های گردشگری آنکارا ترکیه لذت ببرید. 


 

تور آنکارا و قیمت تور آنکارا . تور انکارا و قیمت تور انکارا . تور آنکارا و خرید تور آنکارا