X

تور ترکیه

ترکیه و تور ترکیه

ترکیه گردی و سفر به ترکیه چه با تور ترکیه چه بدون تور، از انتخاب های توریستی خارج از کشور مردم ایران است. به قول دیگر، ایران یکی از طرفداران مهم سفر به ترکیه است، به همین دلیل رزرو تور ترکیه در ایران نسبت به تورهای خارجی دیگر رایج تر است که این حجم از تقاضا را می توانید در تعداد تورهای ترکیه دریافت شده توسط آژانس مسافرتی صالحان سیر مشاهده کرد.

کشور زیبای ترکیه از کشورهای توریستی جهان است. ترکیه دارای موقعیت جفرافیایی منحصر به فردی است، به صورتی که بخشی از خاک آن در آسیا و بخش دیگر در اروپا قرار دارد. در سال های نه چندان دور، در گذشته اقتصاد ترکیه در وضعیت بسیار بدی به سر می برد اما ترکیه با انجام فعالیت های مختلفی از جمله بهبود زیر ساخت های گردشگری خود، توانست با جذب میلیون ها توریست در سال، خود را از این مهلکه نجات بدهد. هدف از ایجاد این مقاله، معرفی کشور ترکیه، ارائه اطلاعات مفید درباره کشور ترکیه، چگونگی سفر به ترکیه و رزرو تور ترکیه است، پس با ما همراه شوید.

 

کشور ترکیه به یکی از مهم ترین قطب های گردشگری دنیا تبدیل شده است.
ترکیه کشور اوراسیایی است که بخشی آن در آسیا و بخشی دیگر در اروپا می باشد.پایتخت این کشور آنکارا و دارای وسعت 783.562 کیلومتر مربع می‌باشد.زبان رسمی آن ترکی و واحد پولش لیره است.از شهرهای مهم کشور ترکیه می توان به استانبول،ازمیر،آدانا،ارزروم،وان،آنتالیا،قونیه،بورسا و اورفا اشاره کرد.ازهمسایه های آسیایی این کشور میتوان جمهوری آذربایجان،ارمنستان،ایران،گرجستان،عراق،سوریه و دو همسایه اروپایی آن بلغارستان و یونان می‌باشد.ترکیه از شمال با دریای سیاه، از شرق با دو دریای کوچک مرمره و اژه و از جنوب شرق با دریای مدیترانه مرز آبی دارد. علاوه بر این،ترکیه دارای دو تنگه بسفر و داردانل است.تعداد چشمه های آبگرم دراین کشور بسیار زیاد است طبق آمار بدست آمده در سال گذشته حدود 30میلیون توریست به این کشور پر از جاذبه سفر کرده  و به این تعداد هر ساله اضافه می شود از مشهورترین چشمه های آبگرم که در شهر آنتالیا وجود دارد به نام پاموک کاله که به نام قصر پنبه ایی نیز معروف می باشد زیبایی این چشمه را سنگ های تراورتن سفید رنگ به خاطر رسوب به شکل  تراس هایی روی یکدیگر قرار گرفته استدو چندان کرده است.البته که ازاین چشمه های آبگرم در ترکیه در کشورهای چین و روسیه و همچنین در کشورخودمون وجود دارد ازبین شهرهای ترکیه آنتالیا استانبول کوش آداسی مهم ترین شهرهای گردشگری محسوب می شود.
وجود معماری های ارزشمند وسواحل زیبا و آب هوای فوق العاده در برخی از شهرهای ترکیه و طبیعت زیبای این کشورتوانست بالاتر از شهرهایی مثل پاریس و رم از نظر محبوبیت در بین توریست ها قرار بگیرد اختلاف ساعت ترکیه یک ساعت و نیم عقب تر از شهر تهران است.شما می توانید بهترین قیمت تور ترکیه را بصورت روزانه از ما استعلام نمایید بدون شک آژانس هواپیمایی صالحان بهترین خدمات و بهترین  قیمت تور لحظه ای آخری را به گردشگران عزیز ارائه می دهد.

 

 

چرا به ترکیه سفر کنیم؟

 

تور ترکیه

 

ممکن است که به این فکر کنید که آیا ترکیه مقصد مناسبی برای سفر است؟ آیا در میان تورهای خارجی به سراغ تور ترکیه بروم؟ پاسخ سوال شما در بند زیر خلاصه می شود.

ترکیه سرزمین اسطوره ها و مهد تمدن های مختلف است. ترکیه نقطه ای از جهان است که سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا را به همدیگر متصل می کند. علاوه بر این، غذاهای خوشمزه، مکان های پر جنب و جوش، مهمان نوازی های مردم ترکیه، امکانات تفریحی، شکوه معماری مساجد و قلعه های تاریخی، همه این ها در کنار هم می توانند پاسخ مناسبی برای سوال شما یعنی "چرا به ترکیه بروم؟" باشد.

 

فرهنگ ترکیه

 

منظور از فرهنگ یک کشور مجموعه ای از اخلاق ها و رفتارهای افراد در جامعه است. در قرن گذشته فرهنگ ترکیه با تحولات و تغییراتی روبه رو شده است تا جایی که امروزه در ترکیه فرهنگ های غربی و شرقی در کنار هم مشاهده می شوند. حتما می پرسید که این تحولات فرهنگی چگونه ایجاد شده است؟ در ترکیه یک امپراتوری قدرتمند به نام امپراتوری عثمانی وجود داشت که بر ترکیه حکومت می کرد. این امپراتوری اجازه تغییر و ادغام هویت های قومی و مذهبی را نمی داد و تلاش می کرد تا هویت و فرهنگ مردمی هر قوم حفظ شود.

داستان این تغییر از جایی شروع می شود که امپراتوری عثمانی سقوط می کند و حکومت جدید ایجاد شده در ترکیه با نام جمهوری ترکیه، به دنبال ایجاد هویت ملی و فرهنگی جدیدی بود. به همین دلیل همه اقشار را وادار کرد تا از یک فرهنگ ملی پیروی کنند. این تغییر، آغازی شد تا فرهنگ غربی با فرهنگ سنتی مسلمانان ترکیه ادغام شود و فرهنگ حال حاضر ترکیه را به وجود بیاورد. این تفاوت فرهنگی موجود در ترکیه باعث شده است که تور ترکیه در جهان و ایران ارزش بیشتری داشته باشد.

مذهب مردم ترکیه

 

کشور ترکیه یک کشور سکولار است. منظور از حکومت سکولار جدایی دین از سیاست است به صورتی که اجازه دخالت دین در امورات کشوری داده نمی شود، این در حالیه که بیش از 90 درصد ترکیه مسلمان هستند. همین نوع حکومت در ترکیه باعث شده است تا افراد با آزادی دینی بیشتری در کشور زندگی کنند و هیچ مشکلی در باب پوشیدن حجاب یا نپوشیدن آن نداشته باشند.

در حالت کلی در طی یک نظرسنجی معتبر در مورد مذهب مردم ترکیه، به صورت تقریبی، از میان 90 درصد مسلمانان ترکیه، 85 درصد آن ها سنی مذهب و 5 درصد بقیه شیعه علوی هستند. در 5 درصد غیر مسلمانان، 2 درصد بدون دین و 3 درصد سایر ادیان گزارش شده اند.

افراد مشهور ترکیه

در هر کشور، افراد خاصی در طول تاریخ زندگی می کردند که نقش مهمی را برای آن کشور و مردمش ایفا کرده اند یا به نوع دیگر شهره خاص و عام کشور هستند. اگر شما هم به ترکیه سفر کنید یا در یک تور ترکیه شرکت کنید، حتماً با اسامی زیر روبه رو می شوید که بهتر است در مورد آن ها اطلاعات کوتاهی داشته باشید.

مصطفی کمال آتاتورک برجسته ترین چهره جمهوری ترکیه است. ایشان بنیان گذار ترکیه است و مقبره وی هم اکنون در آنکارای ترکیه قرار دارد، علاوه بر ایشان اورهان پاموک، نویسنده و برنده جایزه نوبل، آرا گلر متولد استانبول و برنده جایزه عکاسی، شیبا گوکسن اولین خلبان زن مبارز دنیا و نواده آتاتورک، ابراهیم تاتلیز خواننده سرشناس ترکیه و مهمت امین کارامهمت تاجر ترکیه ای صاحب ثروت خالص 4 میلیارد دلاری نیز از سرشناس ترین و مشهورترین افراد ترکیه هستند.

زبان مردم ترکیه

 

تور ترکیه | تور آنکارا | تور استانبول

 

زبان رسمی ترکیه زبان ترکی است، اما در کنار این، یک زبان رسمی دیگری به نام زبان قبرس نیز وجود دارد. در ترکیه انواع مختلفی از اقوام از جمله کورد و عرب و غیره زندگی می کنند پس علاوه بر دو زبان اشاره شده زبان های غیر رسمی چون کوردی، عربی و غیره نیز دیده می شوند.

زبان نوشتاری ترکیه، همان زبان ترکی است که در طول تاریخ نوع فونت نوشتاری آن تغییرات زیادی کرده است. همانطور که می دانید، در ترکیه برای نوشتن از فونت لاتین که دارای 29 حرف است استفاده می کنند اما اگر به نوشته های قدیمی تر نگاهی بندازید متوجه می شوید که فونت اصلی ترکیه فارسی- عربی بوده است که به خط ترکی عثمانی معروف هستند. حال سوال پیش می آید که این تغییر از کجا نشات می گیرد؟ تغییر فونت نوشتاری ترکیه از فونت فارسی- عربی به فونت لاتین در سال 1928 توسط دستور مصطفی کمال آتاتورک جهت مدرن سازی ترکیه صورت گرفته است.

غذا در ترکیه

                                             تور ترکیه | تور استانبول

اگر نگاهی به ویدیوهای ارسال شده از سفرها و انواع تور ترکیه در یوتیوب بندازید اولین چیزی که به چشم می آید غذاهای لذیذ ترکیه  است که حتی در هنگام پیاده روی در خیابان های ترکیه قابل مشاهده هستند. ترکیه از نظر غذایی غنی است و در سفره مردم تنوع زیبا و لذیذی از غذاها دیده می شود. ترکیه ای ها برخلاف کشورهای دیگر از غذاهای ساده و خوشمزه لذت می برند و تمام تلاش خود را دارند تا طعم اصلی غذا حفظ شود.

قدمت این غذاها به سالیان دور بر می گردد، زمانی که سرآشپزهای ماهر ترکیه ای در آشپزخانه های قصر تلاش می کردند تا با پختن بهترین و متنوع ترین غذاها، سلاطین را خوشحال و راضی نگه دارند. امروزه یکی از جاذبه های ترکیه، غذاها و شیرینی های آن است که سالانه بسیاری از مردم به دنبال سفر به ترکیه هستند تا حداقل در یک تور ترکیه شرکت کنند و  بتوانند از تنوع غذاهای ترکیه لذت ببرند و اگر هم ممکن باشد مقداری را برای خانواده و دوستان خود سوغات ببرند. جمله ای در ترکیه مشهور است که می گوید"مردم برای دیدن تاریخ ما می آیند اما به خاطر غذاهای خوشمزه ما می مانند".

 

 

                     تور ترکیه | تور آنکارا

نوشیدنی های ترکیه

در ترکیه انواع مختلف از نوشیدنی های لذیذ و گوارا وجود دارند که مهم ترین آن قهوه ترک است. قهوه ترک نه تنها در ترکیه بلکه در دنیا از شهرت و محبوبیت فراوانی برخوردار است. هدف از نوشیدن قهوه در ترکیه تنها رفع خستگی و دریافت کافئین نیست بلکه به یک فرهنگ تبدیل شده است و در آداب و رسوم اجتماعی، سیاسی و مذهبی مردم و کشور رخنه کرده است. یک مثل ترکی در این رابطه است که می گوید:"نوشیدن یک فنجان قهوه، 40 سال در ذهن باقی می ماند".

بهداشت و سلامت در ترکیه

یکی از مهم ترین نکات در سفر و تور ترکیه، بخش بهداشت است. ترکیه از این نظر پاسخگو نیازهای مسافران است، به صورتی که در صورت مریض شدن، اولین کاری که می توانید انجام دهید مراجعه به داروخانه ها یا Eczane است. در ترکیه برخلاف ایران برای بیماری های جزیی به پزشک عمومی مراجعه نمی کنند، بلکه به داروخانه رفته و دکتر داروساز با گوش دادن به توضیحات شما درباره بیماری، برای شما دارو تجویز می کند. اگر داروساز فکر کند که شما نیازمند مراجعه به پزشک متخصص هستید یک پزشک را به شما معرفی می کند.

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید یا در یک تور ترکیه شرکت کرده اید، فراموش نکنید که حتما بیمه مسافرتی نیز تهیه کنید. حوادث خبر نمی دهند، ممکن است در طول سفر بیمار شوید یا خدای نکرده اتفاق بدی برای شما رخ دهد. داشتن بیمه مسافرتی می توانند بسیاری از هزینه های بیمارستان و درمانی شما را کم کند.

نکات دیگری که در مورد بهداشت باید به آن توجه داشته باشید بحث بیماری هپاتیت B، بیماری مالاریا ناشی از پشه های ناقل و همچنین غذاهای فاسد است که در مناطق دورافتاده به دلیل ضعیف بودن یخچال ها ممکن است غذای فروخته شده به شما فاسد باشد.

جغرافیای ترکیه

ترکیه دارای موقعیت جغرافیایی عالیی است به صورتی که از شمال به دریای سیاه، در شمال شرقی با جورجیا و ارمنستان، از شرق با آذربایجان و ایران، جنوب شرقی با عراق و سوریه، جنوب غربی و غرب به دریای مدیترانه می رسد. با این توصیف می توان گفت که ترکیه از سه طرف توسط چهار دریا یعنی دریای اژه، دریای سیاه، مارمارا و دریای مدیترانه احاطه شده است که وجود این مناطق باعث افزایش رونق تور ترکیه و در نتیجه رونق صنعت تجارت و گردشگری ترکیه  می شود.

منابع طبیعی ترکیه

کشور ترکیه از نظر منابع طبیعی غنی است و در آن تنوع کافی از منابع چون زغال سنگ، نفت، نیروگاه های برق کافی، منابع آب کافی، سنگ معدن آهن و ذخایر قابل توجه منگنز، روی، سرب، مس و بوکسیت دیده می شود. ترکیه بسته به میزان تولید، تعدادی از منابع چون سنگ آهن را صادر و تعداد دیگری از جمله نفت را وارد می کند.

قدرت هر کشور به میزان تولید ناخالصی آن کشور وابسته است. بهتر است بدانید که صنعت توریسم در این دسته قرار می گیرد و این دلیل کافی برای ترکیه است تا زیرساخت های گردشگری خودش را بهتر از گذشته کند و می توان دید که تور ترکیه در کشورهای مختلف دنیا مخصوصاً کشورهای همسایه از ارزش بالایی برخوردار است.جاذبه های گردشگری ترکیه

 

                             تور ترکیه | سفر به ترکیه

 

مکان های دیدنی ترکیه

 

اکثر کسانی که قصد سفر به ترکیه را دارند و می خواهند از طریق تور ترکیه به ترکیه سفر کنند، بیش از هر چیزی علاقه مند به دیدن مکان های دیدنی ترکیه و جاذبه های طبیعی و تاریخی آن هستند. ترکیه جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. از سواحل شنی و دریاهای شفاف گرفته تا مناظر جالب و بناهای تاریخی آن، که همه این ها در یک پکیج با نام مکان های دیدنی ترکیه جمع شده اند و برای توریست ها و گردشگران ترکیه مهیا و آماده هستند.

یکی از سوالات رایج در بحث گردشگری و توریسم سوال "کجا برم؟" است که پاسخ به آن بسیار آسان است! شما می توانید به دیدن مسجد ایا سوفیا یا حاجیا سوفیا که ابتدا کلیسا مسیحی یونانیان بوده و بعدها به مسجد و الان به یک موزه در استانبول ترکیه تبدیل شده است، بروید یا که به سراغ آب های گرم و معدنی شهر Pamukkale، کاخ قرن 15 امی به نام کاخ توپکاپو یا seraglio که اکنون یک موزه بزرگ در استانبول است، برج گالاتا، کوه های آرارات، خانه های سنگی در دل کوه کاپادوکیا ترکیه و دیدن جشنواره بالن سواری آن از نزدیک و جاهای مختلف دیگری که در سایت تریپ ادوایزر در دسترس هستند، بروید.

از جاذبه های کشور ترکیه به مسجد ایا صوفیه در استانبول که یکی از با ارزش ترین بناهای به جا مانده از معماری دوره بیزانس است.
شهر تاریخی افسوس در آناتولی ترکیه می باشد که از مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر و کشور ترکیه محسوب می شود.
کارشناسان تاریخی براین باورندکه این شهر همان شهر اصحاب کهب می باشد که معبد مشهور آرتمیس دراین شهر واقع می شود.
کاپادوکیه منطقه تاریخی است که قدمت آن بهقرن ششم قبل از مسیح می رسد.این شهر بخاطر دودکش های مخروطی اش معروف شده و برای دیدن زیبایی این منطقه می توان از بالون بر فراز این شهر دیدن کرد.
منطقه اولودنیز مقصدی محبوب برای جذب گردشگران بدلیل حمام آفتاب و شنا کردن و همچنین سوار پالاگلایدر شدن محسوب می شود.
آب انبار باسیلیکا در شهر استانبول در سال 532 میلادی به دستور یوستینیانوس اول برای کاخ بیزانس و زمین های اطراف آن حفر و ساخته شده است .

 

اقتصاد ترکیه

کشور ترکیه از کشورهای در حال توسعه است. کشوری که توانسته است با فراز و نشیب های اقتصادی دست و پنجه نرم کند و خود را از سقوط نجات بدهد. از سال 2000 میلادی تاکنون عملکرد اقتصادی و اجتماعی ترکیه چشمگیر بوده است. تلاش های صورت گرفته برای بهبود اقتصاد ترکیه باعث افزایش اشتغال، درآمد مردم و دولت و از همه مهم تر تبدیل کردن ترکیه به لیست کشورهای متوسط دنیا از نظر درآمد، شده است.

ترکیه برای بهبود اقتصاد خود، از بسیاری از کشورهای توسعه یافته الگو بر می دارد به صورتی که در تلاش است بخش شهرنشینی را افزایش دهد، تجارت و امور مالی خود را به سطح جهانی ببرد، تعامل خود را با سایر کشورها بیشتر کند، زیرساخت های گردشگری را بهتر کند و قوانین و مقررات خود را با استانداردهای اتحادیه اروپا هماهنگ تر بسازد.

 

اقلیم و آب و هوای کشور ترکیه

 

در حالت کلی آب و هوای ترکیه را می تواند در کلمه معتدل خلاصه کرد، اما چون ترکیه کشور پهناوری است پس انتظار می رود که شرایط آب و هوایی آن از یک منطقه به منطقه دیگر فرق کند که این تفاوت آب و هوایی در سه دسته زیر قابل بیان هستند و توصیه می شود که قبل ار رزرو تور ترکیه حتما به آب و هوای منطقه مورد نظر توجه کنید.

آب و هوای مدیترانه ای معتدل: این آب و هوا بر مناطق دریای مدیترانه و دریای سیاه حاکم است، به این صورت که این مناطق دارای تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل و مرطوب هستند.

آب و هوای کوهستانی: در این نوع آب و هوا، مناطق شاهد تابستان های خشک با دمای بالاتر از 22 درجه سانتی گراد و زمستان های سرد تا منفی 3 درجه سانتی گراد هستند.

آب و هوای فلات مرکزی آناتولی: در این مناطق آب و هوای کل سال تقریبا سرد و خشک است به صورتی که میانگین دمای سالانه آن از 18 درجه سانتی گراد کمتر است.

 

تعطیلات تابستانی در ترکیه

 

 

ترکیه و سواحل زیبای آن مقصد عالی برای تعطیلات تابستانی و تور ترکیه شما خواهد بود که موردعلاقه بسیاری از سفر دوستان است. تعطیلات تابستانی در ترکیه فرصت عالی برای شرکت در رویدادها و جشنواره های مهم ترکیه مانند نمایشگاه قایق های بادبانی مارماریس در ماه مه، جشنواره مارماریس در ماه ژوئن، جشنواره اپرای آسپندوس در ژوئن و جشنواره فیلم آنتالیا در ماه سپتامبر را برای شما فراهم می کند.

ترکیه مکان مناسب و خوبی برای تعطیلات تکی یا خانوادگی است. در این کشور امنیت و آرامش وجود دارد، مردم محلی آن مهمان نواز هستند، رستوران ها تا آخر وقت باز هستند و با غذاهای خوشمزه خود آماده پذیرایی از شما هستند، در همه جا مکان های مناسب برای تفریح و بازی کودکان فراهم است. با این اوصاف، فرصت داشتن یک تعطیلات شگفت انگیز در ترکیه با تورهای ارزان صالحان سیر را از دست ندهید.

 

بازار ترکیه

 

بازار ترکیه | تور ترکیه

 

 

یکی از بخش های مهم تور ترکیه، تعطیلات و گشت گذار در هر شهر، رفتن به بازارهای معروف آن شهر و خرید است. خرید در ترکیه از تنوع بسیار بالایی برخوردار است به طوری که هر نوع جنسی که شما بخواهید از صنایع دستی آن گرفته تا جنس های مدرن و جدید در بازار ترکیه موجود هستند. اکثر توریست ها و بازدید کنندگان ترکیه بیشتر به دنبال خرید محصولات سنتی ترکیه هستند چرا که می خواهند آن ها را به عنوان یادگاری از سفر خود، در منزل نگه دارند یا که به دوستان و خانواده خود سوغات و هدیه بدهند.

خرید در ترکیه بسیار سرگرم کننده و لذت بخش است. اما مواظب باشید که قبل از رزرو تور ترکیه، خودتان را برای هزینه های بزرگ آماده کنید چرا که در بازار ترکیه اجناسی را خواهید دید که نمی توانید از خرید آن ها چشم پوشی کنید.

تور ترکیه

کشور ترکیه به دلیل داشتن مناطق زیبا و بی نظیری چون کاپادوکیا و پاموکاله، سواحل آفتابی اژه و دریای مدیترانه و از همه مهم تر شهر محشر استانبول ترکیه به یکی از جاذبه های مهم گردشگری دنیا تبدیل شده است. سالانه بیش از 20 میلیون نفر از این کشور زیبا دیدن می کنند که بیشتر این بازدید ها توسط تورهای گردشگری ترکیه در کشورهای مختلف دنیا با نام تور ترکیه مدیریت و سازمان دهی می شوند.

همانطور که اشاره شد، ترکیه و جاذبه های دیدنی آن یکی از مقصد های مهم گردشگری مردم ایران است. در همین راستا، آژانس های مسافرتی معتبری در تهران مانند صالحان سیر در تلاش هستند تا بهترین و ارزان ترین تورهای گردشگری از جمله تور ترکیه را در اختیار شما مردم عزیز ایران قرار دهند.

تور ترکیه و خرید تور ترکیه و قیمت تور ترکیه

 

آنچه که در این مقاله گفته شد!

ترکیه یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری جهان است. در این کشور همه نوع مکان گردشگری، غذا، نوشیدنی، فرهنگ، محصولات سنتی و غیره وجود دارد که می تواند پاسخگو سلیقه های مختلف توریست های جهان باشد. قبل از ورود به ترکیه باید اطلاعات کافیی درباره کشور و مردم آن داشته باشید تا راحت تر بتوانید با آن ها ارتباط برقرار کنید. اگر توانایی سفر فردی به ترکیه را ندارید بهتر است به سراغ رزرو تور ترکیه باشید تا بتوانید در کنار یک تیم حرفه ای سفر کنید.

اگر به دنبال سفر به کشور ترکیه و یا در پی جستجوی تور لحظه آخری ترکیه با مناسب ترین قیمت تور ترکیه می باشید و برای گذراندن اوقات فراغت و لذت بردن از مناظر کشور ترکیه حتما به نقشه گردشگری ترکیه مراجعه کنید تا با جاذبه های دیدنی و مکان های دیدنی ترکیه بیشتر اشنا شوید قبل از سفر،بهترین مقاصد گردشگری ترکیه را بیابید ما بخش کوچکی از زیبایی مناظر ترکیه را در سایت صالحان آورده ایم پیشنهاد ما به شما عزیزان بازدید از شهرهای اروپایی ترکیه و همچنین انتخاب بهترین و لوکس ترین مراکز خرید ترکیه را قبل از سفر داشته باشید سایت صالحان اطلاعات کافی و جامعی را از تمامی شهر های توریستی این کشور در اختیار شما گردشگران قرار داده است.
آژانس هواپیمایی صالحان داشتن کارگزاری مستقیم در تمامی شهرهای ترکیه استاندارترین خدمات را برای شما گردشگران عزیز ارائه می نماید

تور ترکیه و خرید تور ترکیه تور ترکیه و قیمت تور ترکیه خرید تور ترکیه و تور ترکیه ارزان