X

تور امارات

تور دبی

دبی کجاست؟ موسس و بنیان گذار دبی کیست؟ شهرت دبی از چه چیزی نشات می گیرد؟ تور دبی چگونه است؟ جاذبه های تفریحی دبی کدامند؟ رزرو تور دبی در آژانس مسافرتی صالحان سیر به چه صورتی است؟ برای رزرو تور دبی ارزان به کجا مراجعه کنیم؟ مکان های دیدنی دبی کدامند؟ و غیره از سوالاتی هستند که یک متقاضی سفر به دبی ممکن است در ذهن داشته باشد. در این مقاله و برای رفع ابهامات شما قصد داریم که دوربین گردشگری خود را بر روی خاورمیانه و شهر دبی بگذاریم.

دبی بزرگترین شهر امارات متحده عربی، تور دبی از رایج ترین تورهای های آسیا و جهان و تور دبی ارزان محبوب ترین آنهاست. نکات و تاریخچه جالبی درباره این شهر وجود دارد که ممکن است برای شما نیز جالب باشند. پس تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

تاریخچه دبی

شهر دبی واقع در کشور امارات یکی از ثروتمندترین شهرهای اتحادیه امیران امارات یا امارات متحده عربی و تور دبی مخصوصاً تور دبی ارزان از پر طرفدارترین تورهای توریستی خاورمیانه هستند. در واقع دبی بخشی از هفت بخش شیخ نشین امارات چون ابوظبی(پایتخت امارات)، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین است.

اولین سکونت در دبی به 3000 سال قبل از میلاد بر می گردد. دبی از قرن 3 میلادی تا 7 میلادی تحت کنترل امپراتوری ساسانی بود. در طی سالیان دراز شغل مردم دبی صید ماهی و مروارید بود اما در سال 1966 با کشف چاهای نفت، دبی بر روی غلتک پیشرفت قرار گرفت. با وجود عوامل مختلفی چون  نفت و سیاست های تجاری درست و برنامه ریزی شده، دبی به یک شهر مدرن، تجاری و پرجنب و جوش امروزی تبدیل شد. دبی در عرض چند دهه، از یک بیابان خشک و دورافتاده به یک شهر مدرن و محبوب تبدیل شده است، شهری که بزرگترین برج دنیا با نام برج خلیفه را دارد و اخیراً با شهرهای بزرگی چون سنگاپور و هنگ کنگ مقایسه می شود.

کشور امارات در سال 1971 میلادی با جدا شدن از بریتانیا، استقلال خود را جشن گرفت. نظریه های مختلفی در مورد منشا نام دبی وجود دارد که بارزترین آن ها در دو معنی خلاصه می شوند. در نظریه اول واژه دبی را از یک نوع ملخ به نام "daba" می دانند که خاص این منطقه است و دیگری معتقدند که نام دبی از نام بازار قدیمی نزدیک شهر، گرفته شده است.

اقلیم و آب و هوای دبی

در مورد آب و هوای دبی، اولین چیزی که به ذهن شنونده می رسد این است که خیلی گرم است. بله، دبی همانند دیگر شهرهای حاشیه خلیج فارس، دارای آب و هوای گرمی است. میزان رطوبت در تابستان زیاد است اما در ماه های دیگر سال از حجم این رطوبت کاسته می شود و هوا متعادل تر می شود.

سردترین دمای سال در دبی مربوط به ماه ژانویه با حداقل دمای مثبت 15 درجه سانتی گراد و گرم ترین آن در ماه جولای بوده که اکثر روزها، دمای هوا بالاتر از مثبت 40 درجه سانتی گراد است. توصیه می شود که قبل از اقدام برای رزرو تور دبی حتما دقت کنید که برای چه زمان از سال قصد سفر به دبی را دارید. اگر هم به دنبال تور دبی ارزان هستید توجه داشته باشید که در زمان اوج سفر برای تور دبی اقدام نکنید.

مردم دبی

جمعیت شهر دبی در طی دو قرن گذشته تا کنون مرتباً در حال افزایش است، طوری که در طی این دوره، جمعیت دبی از چند هزار نفر مردم بومی به بیش از دو میلیون نفر رسیده است. سوال اینجاست، آیا کل ساکنان دبی عرب هستند؟ اکثر ساکنان دبی عرب هستند اما مهاجران مختلفی نیز در آن زندگی می کنند. در گذشته بیشتر این مهاجران، بازرگانان ایرانی و هندی بودند، اما امروزه آکثراً مردمان آسیای جنوبی و سایر نقاط جهان به این کشور سفر می کنند. زبان رسمی دبی، عربی است اما انگلیسی نیز رایج است. دین مردم محلی اسلام و بیشتر مهاجران آن نیز مسلمان هستند اما ادیان مسیحی، هندو و سیک نیز در بین مهاجران دیده می شوند.

اقتصاد دبی

بیشتر مردم دنیا وقتی درباره دبی و دلیل پیشرفت اقتصاد آن صحبت می کنند، فوراً می گویند که آن ها نفت دارند و همین نفت دبی باعث پیشرفت شهر و بهبود اقتصاد آن شده است اما حقیقت چیزی غیر از این است. ما برای شما توضیح می دهیم.

در حال حاضر اقتصاد دبی مبتنی بر نفت نیست. در سال 1960 تا 1990 دبی از فروش نفت خود برای ساخت زیر ساخت های اقتصادی کشور استفاده کرد. اکنون تمرکز شهر، بیشتر بر روی پتانسیل های تجاری خود و بهتر کردن مکان های دیدنی دبی است. البته اضافه کنیم که این شهر دارای دو بندر بزرگ و قطب حمل و نقل بین المللی نیز است.

برای پیشرفت بیشتر، دبی درهای سرمایه گذاری را بر روی خارجی ها باز گذاشت تا این افراد بتوانند حتی بدون داشتن شریک محلی، بر روی خاک دبی سرمایه گذاری کنند. همین باعث شد که امروزه بیش از 6000 هزار خانه در دبی متعلق به اروپایی ها و آمریکایی ها باشد.

 اتاق فکر اقتصادی دبی به همین چیزها اکتفا نکرد و تلاش های زیادی برای بهبود زیر ساخت های گردشگری دبی، افزایش تور دبی ارزان و در نهایت بهتر کردن صنعت تور دبی انجام داد. سرانجام این تلاش ها به بار نشست و بالاخره دبی در سال 1990 توانست فعالیت خود را به عنوان یک مرکز گردشگری لوکس در جهان شروع کند و تور دبی را به تمام جهان معرفی کند. در همین سالها دبی توانست میزان قابل توجهی از تولید ناخالصی داخلی خود را از همین تور دبی و جاذبه های گران قیمت و لوکس خود به دست آورد.

بخش سلامت دبی

شهر دبی همواره در بخش بهداشت و سلامت در حال پیشرفت است، در این شهر بیمارستان های فوق پیشرفته ای برای افرادی که بیمه درمانی خصوصی دارند، وجود دارند، بیمارستان هایی که  از استاندارد های بسیار بالا در حد بهترین های جهان برخوردار هستند. علاوه بر این، بیمارستان های تخصصی دیگری چون بیمارستان آمریکایی دبی و بیمارستان های پیشرفته دولتی نیز در دبی وجود دارند که برای سایر افراد دبی وگردشگران تور دبی یعنی آن هایی که بیمه درمانی ندارند قابل استفاده هستند.

 فراهم کردن بخش سلامت و بهداشت برای مهمانان، یکی از اولیت ها و زیرساخت های اصلی شهر دبی در صنعت توریسم پس از بهبود مکان های دیدنی دبی است. سالانه بسیاری از مردم جهان به دنبال رزرو تور دبی مخصوصاً تور دبی ارزان هستند. در همین راستا، دبی به خوبی تمهیدات پزشکی لازم را برای این مسافران و گردشگران خود مهیا کرده است.

جاذبه های دیدنی دبی

دبی برخلاف کشورها و شهر های توریستی دنیا از جاذبه های طبیعی زیبا بی بهره است. در گذشته نام این شهر در لیست تورهای دنیا به عنوان تور دبی دیده نمی شد. تنها چیزی که دبی داشت شن زار بیابانی و بندرهای تجاری بود و در آن هیچ گونه نشانه ای از مکان های دیدنی دبی چون برج خلیفه که اکنون وجود دارد، دیده نمی شد. اما این محدودیت ها نتوانست دبی را از ساختن این آینده قوی و زیبا منصرف کند.

متخصصان دبی با ایده های خوب کمر همت را بستند و شروع به ساختن یک شهر رویایی کردند. چیزی که الان در دبی می بینیم شهری از آسمان خراش ها، بنادر بزرگ و سواحل مصنوعی محشر است. به عنوان نمونه، یکی از غول پیکر ترین برج های جهان به نام برج خلیفه در دبی قرار دارد. نام برج خلیفه بر اساس نام رئیس و حاکم امارات متحده عربی و امیر ابوظبی یعنی خلیفه بن زاید آل نهیان گرفته شده است. برج خلیفه در سال 2010 تاسیس شد.

قصد دارید که در مورد تور دبی، تور دبی ارزان و مکان های دیدنی دبی بیشتر بدانید؟ می خواهید در مورد مکان های دیدنی دبی که قرار است در سفر خود ببینید، اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ به وب سایت تریپ ادوایزر بروید و نام دبی را جستجو کنید، آنجا می توانید تعداد زیادی جای دیدنی و هتل های لوکس دبی را مشاهده کنید. جدا از این، در این بخش ما چند نمونه از مکان های دیدنی دبی را برای شما آماده کرده ایم:

برج خلیفه، جزیره غول پیکر و مصنوعی دبی معروف به نخل جمیره ساخته شده بر روی بندر و به شکل درخت خرما، هتل لوکس برج العرب، مشهورترین هتل دبی و هفتمین هتل بلند جهان، مرکز خرید دبی مال، دومین بازار بزرگ جهان از نظر مساحت زمین، فواره بسیار خاص و دیدنی دبی واقع در مرکز شهر ساخته شده در دریاچه برج خلیفه، پیست اسکی سر پوشیده دبی با مساحت 22 هزار متر مربع با دمای 1 تا 2 درجه سانتی گراد و غیره تنها چند نمونه کوچک از مکان های دیدنی دبی هستند که در لیست برنامه های تور دبی دیده می شوند.

غذا در دبی

یکی از جاذبه های گردشگری مهم هر شهر و کشور، غذاها و نوشیدنی های آن هستند. دبی از این نظر غنی است و می تواند مقصد خوبی برای گردشگرانی باشد که از خوردن غذاهای سنتی عربی لذت می برند، به طوری که رویای چشیدن طعم های لذیذ و عجیب غریب غذاهای عربی، آن ها را ترغیب به رزرو تور دبی و سفر به این کشور می کند. نمونه هایی از خوردنی ها و نوشیدنی های خوشمزه که در تور دبی ارزان خواهید دید، به صورت زیر هستند:

در طول سفر خود در دبی می توانید غذای خوشمزه مارگوگ را امتحان کنید. این غذا ترکیبی از گوجه فرنگی، گوشت مرغ یا گوسفندی و انواع مختلفی از ادویه های عجیب و غریب است. یا که می توانید نان محبوب اماراتی با نام خمیر را امتحان کنید که یک نان شیرین با خرماست و به تنهایی یا با پنیر یا غذاهای دیگر سرو می شود. نوشیدنی قهوه از دیگر خوشمزه های دبی و امارات است که به قهوه عربی مشهور است و معمولاً برای خوش آمدگویی از مهمانان و ابراز سخاوت تعارف می شود. این قهوه سرشار از رایحه های هل و میخک و تلخ است. اگر دوست دارید که در مورد غذاهای خوشمزه دبی بیشتر بدانید تا در تور دبی ارزان خود آن ها را حتماً امتحان کنید، می توانید به ویکی پدیا مراجعه کنید.

تحصیل در دبی

سطح آموزش در امارات و مخصوصاً در دبی بسیار بالاست. این کشور به تحصیل و تحصیل کرده ها ارزش می گذارد، چرا که آنها پیشرفت دبی را در همین قشر تحصیل کرده خود می داند. تحصیل در دبی در دو قسمت خلاصه می شود: دولتی و خصوصی. در مدارس عمومی و دولتی، دروس به زبان عربی تدریس می شوند اما در بیشتر مدارس خصوصی و همه دانشگاه ها زبان عربی کنار گذاشته شده و تمامی دروس و  کلاس ها با زبان انگلیسی آموزش داده و برگزار می شوند.

در دبی دو دانشگاه معتبر دانشگاه آمریکا در دبی و دانشگاه زاید وجود دارند که از شهرت خوبی در سطح کشور امارات برخوردار هستند. جالب این است که بیشتر کارمندان در محیط های آموزشی دبی، مهاجران خارجی به خصوص مهاجرانی از مردم آمریکای شمالی هستند.

کی به دبی سفر کنیم؟

با توجه به گرمای هوا و شرایط خاص شهردبی ممکن است که تحمل شرایط آب و هوایی این شهر برای برای تعدادی از افراد مقداری سخت باشد یا که فرد بازدیدکننده بخواهد در ایام خاص دبی، به این شهر سفر کند پس دانستن زمان مناسب برای سفر به دبی و رزرو تور دبی می تواند در بهتر شدن سفر این افراد بسیار کمک کننده باشد.

اوج سفرها به دبی در ماه های اکتبر تا آوریل صورت می گیرد. هوا در این ماه ها گرم و خشک است و تا حدی ممکن است که این ایام در مقایسه با هوای بسیار گرم تابستان برای سفر شما بهتر باشد، پس می توانید زمان رزرو تور دبی خود را به این ایام موکول کنید. چنان چه کلاً اگر از گرمای هوا بیزارید بهتر است که زمان سفر خود را به ماه های زمستان که هوا خنک تر است بندازید. البته رزرو تور دبی در این ماه ها مزیت دیگری دارد، چرا که شما شانس این را دارید تا در یک تور دبی ارزان شرکت کنید.

اگر علاوه بر دیدن مکان های دیدنی دبی، دوست دارید که در رویدادها و جشنواره های خاص دبی نیز شرکت کنید؟ پس بودن در دبی برای ماه های ژانویه و فوریه جهت حضور در جشنواره خرید دبی، فوریه و مارس برای شرکت در جشنواره بین المللی جاز دبی، مارس تا آوریل برای مسابقات جام جهانی اسب سواری دبی، نوامبر تا دسامبر برای شرکت در جشنواره فیلم بین المللی دبی و از همه مهم تر شرکت در عیدهای مذهبی مسلمانان یعنی عید فطر و قربان را از دست ندهید. اگر قصد اخذ ویزای دبی و رزرو تور دبی را دارید و دوست دارید که در این جشنواره ها شرکت کنید، حتماً از ارائه دهنده تور خود بپرسید که آیا این جشنواره ها در لیست مکان های بازدید تور دبی آن ها قرار دارند یا خیر.

تور دبی

حتماً در بین تورهای موجود کشور، نام تور دبی و تور دبی ارزان را شنیده اید. سالانه تعداد زیادی از مردم ایران و جهان به دنبال رزرو تور دبی یا رزرو تور دبی ارزان هستند تا بتوانند به صورت دسته جمعی و با یک تیم حرفه ای به این شهر سفر کنند. سفر با تور آسان تر است. چرا که از قبل، هتل شما رزرو شده و آن دسته از مکان های دیدنی دبی که قراره بازدید کنید نیز مشخص شده اند و قرار نیست که شما پول زیادی را هزینه کنید. اما اگر قصد دارید که بدون رزرو تور و به صورت فردی سفر کنید. ما چند توصیه کاربردی داریم که به شما کمک می کند تا در کنار بازدید بهترین مکان های دیدنی دبی، پول کمتری را نیز خرج کنید. با ما بمانید!

توجه داشته باشید که به جای رفتن به مکان های پولی و لوکس دبی مانند بالا رفتن از برج خلیفه می توانید به پیاده روی برید، پیاده روی در مکان هایی که ورودی آن ها رایگان است، در حالی که بسیار زیبا و توریستی هم هستند، یا اینکه می توانید به دیدن فروشگاه های مشهور دبی مانند دبی مال برید مطمئن باشید با این روش، روز خوبی را خواهید داشت. اگر دوست دارید که از برج خلیفه بالا بروید، توصیه می کنیم که در ساعات نزدیک به غروب خورشید به سراغ برج خلیفه نروید، سعی کنید که زمان بازدید را به ساعات دیگر موکول کنید چرا که در این زمان، بلیط ها 30 درصد گران تر از حد معمول هستند.

تا جایی که برای شما ممکن است با مردم محلی و مهمان نواز دبی تعامل داشته باشید و در مورد دبی بیشتر بپرسید تا بتوانید به بهترین شیوه ممکن پول خود را خرج کنید، از وسایل نقلیه عمومی مانند متروها استفاده کنید چرا که بسیار ارزان تر هستند، برای دیدن بیابان ماشین کرایه نکنید اگر زرنگ باشید می توانید کسی را پیدا کنید که قصد رفتن به صحرا را داشته باشد، شما هم می توانید با وی همراه شوید و مکان های دیدنی دبی را از نزدیک ببینید.

آنچه که در این مقاله گفته شد!

اخیراً رفتن به کشورهای خارجی از جمله امارات و دبی در بین مردم رواج پیدا کرده است و سالانه تعداد زیادی از مردم ایران به دنبال رزرو تور دبی هستند. صالحان سیر این مشکل را حل کرده و به عنوان یک مرجع تخصصی اخذ ویزای دبی و فراهم کننده انواع تور دبی سال هاست که در تهران فعالیت می کند. در این راستا، در این مقاله لازم دانستیم که نکات مهم و کابردی چون تاریخچه دبی، غذا و فرهنگ دبی، مکان های دیدنی دبی و غیره را برای شما شرح دهیم، امیدواریم که مفید واقع شوند.

 

امارات یکی از معدود کشورههایی در جهان می باشد که طی دهه گذشته سرعت رشد بسیاری داشته است این کشور دارای 7شیخ نشین به نام های ابوظبی، دبی ، شارجه ، راس الخیمه ، فیجیره ، ام القوین، عجمان میباشد امیرنشین عجمان کوچکترین شیخ نشین امارات است که با فاصله حدود 10 کیلومتری از شارجه است.تمامی این شیخ نشین ها دارای قدرت بسیاری در امارات هستند که یک امیر براین شیخ نشین ها حکومت میکند.امارات دارای ساختمان های مدرن ،کوهها ،دشت ها ،بناهای تاریخی بسیاری می باشد.
 

تور امارات

موقعیت جغرافیایی کشور امارات در جنوب غربی آسیا واقع شده است و از غرب به قطر و عربستان و از شرق به عمان و دریای عمان و از شمال و شمالغربی به خلیج فارس  مشرف می باشد.جمعیت این کشور کوچک با مساحت کمتر از  86 هزار متر مربع به 9 میلیون می رسد.پایتخت امارات منطقه شیخ نشین ابوظبی که بزرگترین شهر امارات نیز بحساب می آید.کشور امارات دارای آب و هوای بسیار گرمی است که گاهی اوقات این دما به 48 درجه سانتی گراد در روزهای تابستان می رسد.
تور امارات یکی از مقاصد گردشگرانی می باشد که دنبال یک شهر تجاری و مدرن برای خرید هستند. امارات متحده عربی یک شبه جزیره عربی است که در خلیج فارس قرار دارد. دبی محل قرار گیری برج خلیفه است که بسیار زیبا و مدرن است و همچنین مراکز خرید بزرگ و جاذبه های دیدنی زیبا با شگفتی ها و عجایب مختلف که افراد را ترغیب کرده است که با تور امارات به این کشور سفر کنند.

 جاذبه های گردشگری امارات 

برج العرب

هتلی تجملی در دبی است که جز بلندترین و گران ترین و لوکس ترین هتل های جهان بحساب می آیداین برج و هتل برروی یک جزیره مصنوعی بنا شده است.و بعنوان بلندترین برج جهان نامیده می شود معمار این برج زیبا و بلند تام رایت آمریکایی می باشد که در واقع این برج نماد شهر بحساب می اید. ساخت این هتل 5 سال زمان برده است و این هتل برج شبیه بادبان کشتی ساخته شده است و ارتفاعی بالغ بر 321متر بالاتر از دریا می باشد.

مسجد شیخ زاید

این مسجد سومین مسجد بزرگ جهان است واز مکان های دیدنی شهر ابوظبی محسوب می شودبنیانگذار این مسجد شیخ زائد بن سلطان آل مهیان بوده است که در همین مسجد دفن شده است قبه اصلی این مسجد بزرگترین قبه در جهان می باشد تعداد کل این قبه ها به 57 عدد می رسد.مسجد شیخ زائد 4 مناره با ارتفاع 106متری دارداین مسجد درسال 2007رو نمایی شد که کاشی های آن را از ترکیه و شیشه های مسجد را از آلمان وارد کردند.

مسجد شیخ زائد

 

شهر بازی فراری ورد ابوظبی

این شهر بازی بزرگ و مشهور در منطه ابوظبی امارات متحده عربی قرار گرفته است که بزرگترین شهر بازی سرپوشیده دنیا نیز محسوب می شودکه برروی سقف این شهر بازی آرم یا لوگوی شرکت فراری درج شده است تمام بازی هایش با الهام از ماشین های فراری طراحی شده سریعترین ترن ها در این شهر بازی فرار دارد که سرعت آن به 240 کیلومتر برساعت می رسد در این مجموعه شهر بازی چندین موزه از ساخته های برند فراری وجود دارد.نکته جالب توجه این شهربازی هزینه ورود به این شهربازی براساس قد افراد محاسبه می شود.


شهربازی فراری

 

 پارک آبی یاس ابوظبی

این پارک هفتمین پارک برتر دنیا می باشد که حدود 5 سال است که افتتاح شده است این پارک بیش از 100بازی وسرسره مختلف دارد.جالب ترین و هیجان انگیزترین بخش پارک بخش شاهین پارک یاس است.

پارک ابی یاس


فرهنگ مردم امارات ریشه در اسلام دارد این کشور امروزه به یکی از کشورههای مدرن تبدیل شده است شترسواری هنوز هم جز تفریحات گردشگران و مردمان امارات میباشد. زبان رسمی امارات ،عربی می باشد امارات امروزه به یکی از مقاصد گردشگری تبدیل شده است.دو منبع درامدزایی این کشورصنعت نفت خام و صنعت توریسم است.

تور امارات و کشور امارات

امارات که در جنوب ایران و از طریق آبهای خلیج فارس به ایران متصل است، یک حکومت پادشاهی فدرال می باشد و در شرق شبه جزیره عربستان در خاور میانه قرار دارد. از آب و هوای بیابانی و شرجی بسیار گرم برخوردار است و فقط 19 درصد جمعیت آن را اماراتی ها تشکیل داده اند و 23 درصد از عرب های دیگر کشور ها می باشند و تعداد زیادی ایرانی هم در این کشور سکونت دارند و بیش از 50 درصد جمعیت این کشور را افراد جنوب شرقی آسیا تشکیل داده اند. 
 

خرید تور امارات
 

آب و هوای کشور امارات

امارات در کل دارای آب و هوای بسیار گرمی است طوری که در طول سال بسیار آزار دهنده می باشد.کشور امارات با توجه به موقعیتی که دارد یک کشور بیابانی با تابستانهای طاقت فرسا و گرم می باشد، بهترین زمان برای سفر به این کشور در اواخر پاییز تا اوایل اسفند است.

آژانس هواپیمایی صالحان سیر پارسه،بهترین و مناسب ترین قیمت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، رزرو هتل های لوکس با امکانات و خدمات ویژه و همچنین اخذ بلیط تورهای لحظه آخری با ایرلاین های داخلی و خارجی و اخذ ویزای آنلاین و داشتن کارگزاری مستقیم استاندارترین خدمات را برای گردشگران عزیز ارائه می نماید.با آژانس مسافرتی صالحان سیر پارسه سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کرد مابا توجه به فصول مختلف تورهای متنوعی را با سلیقه های متفاوت در طول سال در وبسایت خود قرار می دهیم.
اگر به دنبال سفر به امارات متحده عربی و یا در پی جستجوی تور لحظه آخری دبی با مناسب ترین قیمت تور امارات می باشید. و برای گذراندن اوقات فراغت و لذت بردن از مناظر ابوظبیحتما به نقشه گردشگری این کشورمراجعه کنید تا با جاذبه های دیدنی و مکان های دیدنی هیجان انگیز دوبی ، ابوظبی و شارجه بیشتر اشنا شوید قبل از سفر،بهترین مقاصد گردشگری امارات را بیابید ما بخش کوچکی از زیبایی مناظر دبی را درسایت صالحان آورده ایم پیشنهاد ما به شما عزیزان انتخاب بهترین و لوکس ترین مراکز خرید امارات را قبل از سفر داشته باشید چرا که تور استانبول ۴شب و ۵ روز زمان بسیار اندکی برای دیدن زیبایی های ابوظبی است فرصت را برای غنیمت شمارید پس با ما همراه باشید برای اطلاع از افر تور دبی عضو کانال تلگرامی صالحان و همچنین صفحه اینستاگرام مارا دنبال کنید . سایت صالحان اطلاعات کافی و جامعی را از تمامی جاذبه توریستی امارات متحده عربی را در اختیار شما گردشگران فرار داده است.ما در اینده اطلاعات کامل تری را برای رزرو هتل های ۵ ستاره در امارات در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 اگر نیازمند به ویزای دبی هستید می توانید جهت دریافت ویزای خود نیز اقدام کنید.