X

تور استرالیا

تور استرالیا یکی از بهترین مقاصد گردشگری در کل جهان می باشد. استرالیا کشوری است که توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است. شهر های بزرگ آن سیدنی، ملبورن، بریزبین، پرت، آدلاید که همگی ساحلی هستند و پایتخت آن کانبرا می باشد. استرالیا به خاطر خانه اپرا سیدنی، دیوار ریف بزرگ و گونه های حیوانات منحصر به فرد آن مانند "کانگرو" و "پلتیپوس" بسیار مشهور است و سالانه میلونها نفر از سراسر جهان برای بازدید از این زیبایی های استرالیا با تور استرالیا از این عجایب دیدن می کنند.
 

تور استرالیا


تور استرالیا و کشور استرالیا

کشور استرالیا بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه می باشد، و یک کشور توسعه یافته است. زبان رسمی مردم کشور استرالیا انگلیسی می باشد، پایتخت این کشور کانبرا نام دارد. اقتصاد کشور استرالیا بر پایه لبنیات و کشاورزی است ، شهر های سیدنی و ملبورن مهمترین و بزرگترین شهر های این کشور می باشند، کشور استرالیا با اقیانوس هند و اقیانوس آرام متصل می باشد. کشور استرالیا دارای سواحل بسیار زیبا می باشد، که سالانه میلیون ها گردشگرا از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند.
 

تور استرالیا و خرید تور استرالیا


جاذبه های گردشگری

استرالیا از جاذبه های فراوانی برخوردار است ، شما می توانید با تور استرالیا از این جاذبه ها دیدن کنید:

 

خانه اپرا

خانه اپرا یا (Opera House) ، که نماد استرالیا و شهر سیدنی است، که بیش از 50 سال است که کار خود را آغاز کرده است ، خانه اپرا مرکز هایش های سیدنی نیز می باشد. این بنا که بسیار هم زیباست مهمترین بنا در کشور استرالیا و سیدنی است. این سازه یکی از بهترین و خلاقانه ترین بنا ها در کل دنیا به شمار می رود ، خانه اپرا در بندر سیدنی ساخته شده است، و در منظره بسیار زیبایی از اقیانوس آرام واقع شده است. این بنا در سال 1957 توسط یورن اوتزون معمار دانمارکی ساخته شد، و در سال 1973 توسط ملکه الیزابت دوم رونمایی شد.

 

پل بندرگاه استرالیا

پل هاربر که یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در استرالیا می باشد، در بندرگاه سیدنی استرالیا واقع شده است. این پل که یکی از 10 پل شگفت انگیز جهان نیز به شمار می رود توسط جان بردفیلد طراحی شد ، جان بردفیلد طرحی را در سال 1916 برای ساخت این پل ارائه نمود اما به دلیل وقوع جنگ جهانی اول ساخت این پل به تاخیر افتاد، و در سال 1923 ساخت این پل آغاز شد، که تقریباً 10 سال بعد یعنی در سال 1932 افتتاح گردید.

میدان فدراسیون ملبورن

یکی از نماد های معماری شهر ملبورن می باشد، و از مراکز مهم در شهر ملبورن نیز می باشد ، این میدان جزو قطب های غذا و هنر و دورهمی های دوستانه می باشد. در اطراف این میدان بنا های مشهور زیادی نیز قرا دارد. ساخت این بنا که 4 سال هم طول کشید، در سال 1998 آغاز شد، و در سال 2002 نیز پایان یافت و افتتاح گردید. در این میدان رویداد های مختلفی برگزار می شود، از جمله فستیوال ها ، جشن ها ، دورهمی ها و غیره.
 

تور استرالیا


آکواریوم ملبورن

یکی از دیدنی های شهر ملبورن بازدید از آکواریوم ملبورن است ، در این اکواریوم ماهی های رنگارنگ و صخره های مرجانی بسیار زیبا و گرفتن چتر ماهی و پیاده روی طولانی به داخل تانکی است، که ماهی های بزرگ و کوسه های طوسی و پرتو ماهی ها زندگی میکنند را خواهید دید. یکی دیگر از عجایب این مکان مشاهده پنگوئن های قطب جنوب است ، شما می توانید همراه با کوسه ها در آب نیز شنا بکنید.

 

برج سیدنی

این برج که یکی از بهترین بنا ها در شهر سیدنی می باشد، در سال ۱۹۸۱ به عنوان یک برج مخابراتی ساخته شد، و 309 متر نیز ارتفاع دارد. این برج بلندترین سازه در این شهر نیز می باشد ، در این برج آسانسور های پرسرعتی قرار گرفته اند که گردشگران را در کمتر از 40 ثانیه به قسمت گردان طبقه هشتم می برد، در بالای این برج شما می توانید تمامی نقاط شهر سیدنی و زیبایی های این شهر را به دقت نظاره گر باشید. این برج همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 10:30 شب باز است، و گردشگران می توانند از این برج دیدن کنند.
 

قیمت تور استرالیا


فرهنگ مردم استرالیا

فرهنگ کشور استرالیا با توجه به اسکان اروپایی ها که در قرن هجدهم میلادی انجام گرفت ، شیوه زندگی مردم استرالیا به سبک فرهنگ اروپایی است. شهر کانبرا به دلیل اختلاف بین شهر های سیدنی و ملبورن استرالیا برای انتخاب پایتخت کشور ایجاد شد.

شما نیز می توانید با گرفتن ویزای استرالیا به این کشور سفر کند. شما نیز می توانید جهت دریافت قیمت تور استرالیا با ما در ارتباط باشید.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره کشور استرالیا هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور استرالیا از این جاذبه ها دیدن کنید.

خرید تور استرالیا قیمت تور استرالیا تور استرالیا