X

سنگاپور

تور سنگاپور یکی از بهترین مقاصد گردشگری در آسیای جنوبی می باشد. کشور سنگاپور به خاطر موقعیتی که دارد تبدیل به یکی از قطب های تجاری در آسیا شده است ، سنگاپور بر خلاف کشور هایی چون تایلند و اندونزی بسیار پیشرفته مدرن است ،  هر کسی که به این کشور سفر کرده متوجه سطح تکنولوژی و صنعت این کشور شده است. تور سنگاپور یکی از بهترین تجربه های سفر به یک کشور مدرن و صنعتی در جنوب آسیا است.

تور سنگاپور و خرید تور ارزان سنگاپور

تور سنگاپور و کشور سنگاپور

سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا که پایتخت این کشور سنگاپور می باشد ، این کشور در شمال خط استوا قرار دارد و کشوری ثروتمند و مدرن نیز می باشد. با توجه به اینکه سنگاپور کشوری است که تنها یک شهر و از چندین جزیره تشکیل شده است ، یکی از مراکز تجاری مهم در جهان به شمار می رود.

تور سنگاپور و قیمت تور سنگاپور

جاذبه های گردشگری

سنگاپور از جاذبه های فراوانی برخوردار است، در ادامه به تعدادی از این جاذبه ها که در تور سنگاپور ارائه می شود می پردازیم:

 

سنتوزا و دنیای زیر آب سنگاپور

در این مجموعه می توان با تله کابین به سمت سنتوزا حرکت کرد و منظره با شکوه آسمان سنگاپور و بندر تجاری جهانی سنگاپور را از چشم پرندگان نظاره گر باشید. هنگام ورود تصاویری که نمایانگر تاریخچه سنگاپور هستند را مشاهده می نمائید. این تصاویر نقاشی شده مومی هرگز جذابیت و زیبایی خود را از دست نمی دهند. در بخش دیگر معرفی جشن های نژادی سنگاپور با تصاویر ، صدا و بو می باشد. و بخش بعدی دنیای زیر آب است که در این بخش می توان بیش از 6.000 موجود دریایی در انواع و اندازه های مختلف را مشاهده کرد.

 

باغ وحش سنگاپور

این باغ وحش باشکوه با مساحت 90 هکتار در برگیرنده بیش از 2.000 حیوان از سراسر جهان است، که بسیاری از این حیوانات آزاد هستند و تنها با حفاظ های طبیعی از قبیل آب یا بوته ها نگهداری می شوند. در این مکان می توانید صبحانه ای دلپذیر مشتمل بر نان تست و تخم مرغ و کرنفلکس و اقسام میوه های گرمسیری ( به صورت اختیاری ) میل نمابید کما اینکه بعید نیست در این حین اورانگوتانی به شما هنگام صرف صبحانه بپیوندد.

تور سنگاپور و خرید تور سنگاپور

خیابان ارچاد سنگاپور

این جاده که 5/2 کیلومتر می باشد بیشترین فروشگاه ها و مراکز خرید را در خود جای داده است. این جاده که به طور طبیعی درختچه های جوز و فلفل در آن وجود دارد دربرگیرنده شیک ترین فروشگاه ها و رستوران ها و هتل های لوکس می باشد . معروف ترین مراکز خرید این مجموعه شامل (Ngee Ann City ، (Tangs Department Stor و (Wisma Atria) ، (Heeren) و (Centrepoint) می باشد. با این وجود هنوز برخی قسمت های این جاده از دسترس بلدوزر در امان بودند و مربوط به اوایل قرن بیستم می باشند مخصوصاً مغازه های (peranakan) نزدیک (Emerald Hill) از نمونه این نوع ساختمان ها می باشد.

 

ساحل سنتوزا سنگاپور

این ساحل در فاصله 2/3 کیلومتری حاشیه جنوبی سنتوزا است، و شامل 3 ساحل مجزا است. ساحل مرکزی مخصوص خانواده ها می باشد و انواع امکانات را برای ورزش های آبی از قبیل قایق پدالی تا دوچرخه های آبی ارائه می دهند. به دور از جمعیت در ساحل (Tanjong) تخت هایی برای آفتاب گرفتن وجود دارد. و در ساحل (Siloso) بارهایی در خدمت مهمانان از تمام هتل های نزدیک این منطقه وجود دارد. تسهیلات این ساحل عالی و مشتمل بر امکانات حمام ، کیوسک دوچرخه ، غرفه های اغذیه ، و اسنک بار در نقطه نقطه این ساحل می باشد. روغن ضد آفتاب تان را فراموش نکنید.

اینها فقط تعدادی از جاذبه های گردشگری سنگاپور می باشد ، از دیگر جاذبه های گردشگری میتوان به محله چینی ها اشاره کرد که این مکان در سال 1821 که چینی ها با اجناس ارزون قیمتشون آمدند ایجاد شد ، پارک مرلیون یکی از زیباترین مکان های توریستی در سنگاپور است ، دریاچه دلفین های سنتوزا این دلفین ها که از کشور تایلند به این منطقه آورده شده اند که نمایش دلفین ها در این مکان برگزار می شود که شما می توانید با تور های سنگاپور به این کشور سفر کنید و از جاذبه ها و دیدنی های این کشور دیدن کنید و یک سفر خاطره انگیز و رویائی را در تور سنگاپور تجربه کنید.

تور سنگاپور و تور لحظه آخری سنگاپور

آب و هوای سنگاپور

سنگاپور با توجه به قرار گیری این کشور بر روی خط استوا از آب و هوای بسیار گرمی برخوردار است و در طول روز دما بین 22 تا 35 درجه در حال نوسان است و دمای هوا در طول ماه های سال با توجه به موقعیت این کشور در کره زمین و قرارگیری این کشور بر روی خط استوا هوا همیشه گرم و معتدل است.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره کشور سنگاپور هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور سنگاپور از این جاذبه ها دیدن کنید.

تور سنگاپور و خرید تور ارزان سنگاپور تور سنگاپور و قیمت تور سنگاپور تور سنگاپور و تور های سنگاپور  

اطلاعات مفید سنگاپور