X

پوکت

پوکت در میان جهان، یکی از بهترین سواحل برای بازدید گردشگران در تور پوکت است، که همراه با شن سفید رنگ است و یکی از زیبا ترین سواحل است که در کنار آن درختان نخل وجود دارد ، و این ساحل را بسیار زیبا کرده است. تور پوکت برای هر نوع سلیقه ای و هر نوع بودجه ای مناسب است. پوکت دارای صد ها هتل مختلف در این منطقه است که می توان از بین آنها یکی را انتخاب کرد. در مناطق مختلف گردشگری تایلند، جزیره پوکت یکی از بهترین جاذبه های گردشگری در تور پوکت لحظه آخری است.

تور پوکت

پوکت و تور پوکت

پوکت یا فوکت ،بزرگترین جزیره تایلند ، به اسم مروارید دریایی آندامان نیز معروف است ، و به خاطر ساحل های زیبا و بکر و آب های شفاف از بهترین مناطق برای غواصی در جهان نیز می باشد.

در شمالی ترین قسمت جزیره فرودگاه پوکت قرار دارد. بهترین سواحل  و مراکز خرید در سمت غربی مثل کامالا ، کارون ، پاتونگ می باشد. همچنین بهترین مراکز تفریحات و ورزش های آبی در کناره غربی می باشد که از لحاظ مرجان های زیبا و موجودات دریایی شهرت جهانی دارد.

تور پوکت لحظه آخری

جاذبه های گردشگری

پوکت از جاذبه های فراوانی برخوردار است که افرادی که به تور پوکت و یا به تایلند سفر می کنند از جاذبه های این شهر دیدن می کنند ، از جاذبه های پوکت می توان دیدن کنید که یکی از گردش های مهم در این منطقه به شمار می رود ، موقع ناهار بسیاری از توریست هایی که از جزیره جیمز باند دیدن می کنند به این مکان آورده می شوند ، قایقرانی در این مکان که غار ها و طبیعت فراوانی وجود دارد بسیار لذت بخش است ، بازدید از شهر قدیمی پوکت که بسیاری از بنا ها و مقبره ها و بنا ها در این مکان قرار دارد ، بازدید از مجسمه بودا مجسمه بزرگ بوده یکی از جاذبه های دیدنی در پوکت است ، بازدید از معبد معابد بودایی از نمادهای کشور تایلند بوده است و طرفدار زیادی نیز دارد ، بازدید از این جزیره یکی از زیباترین جزایر گرمسیری در جهان است ، بازدید از پارک تفریحی اگر دنبال تفرح و فعالیت های جذاب هستید این مکان مناسب شما است ، استراحت در ساحل این ساحل زیبا در قسمت جنوب غربی جزیره ی پوکت واقع شده است که شما می توانید با تور پوکت به این کشور سفر کنید و از جاذبه ها و دیدنی های این کشور دیدن کنید و یک سفر خاطره انگیز و رویائی را در تور پوکت تجربه کنید.

خرید تور پوکت

آب و هوای پوکت

پوکت با توجه با نزدیکی این جزیره به خط استوا آب و هوای این جزیره تغییر زیادی در طول سال ندارد و دارای سه فصل گرم و خنک و بارانی می باشد که در اواسط نوامبر فصل خنک این جزیره شروع می شود و تا فوریه ادامه دارد.

شما نیز می توانید با گرفتن ویزای تایلند به این کشور سفر کند. شما نیز می توانید جهت دریافت قیمت تور پوکت با ما در ارتباط باشید.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره شهر پوکت هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور پوکت از این جاذبه ها دیدن کنید.

راهنمای سفر به پوکت جاذبه های گردشگری پوکت مراکز خرید پوکت 

اطلاعات مفید پوکت