X

ویزای ایران

ویزای ایران

اخذ ویزای ایران برای اتباع خارجی

با توجه به شرایط سیاسی بین المللی حاکم بر جهان، شهـروندان و دارندگان گذرنامه جمهوری اسلامی ایران می توانند جهت ســـفر به کشــور های ذیل بدون اخـذ روادید اقدام کنند و در غیر این صورت برای مسافرت به سایر کشورها باید ویزا تهیه نمایند:
سیشل، جزایر کوک، کوزوو، نیووی، دومینیک، اکوادور، هایتی، مالزی، میکرونزیا، تونس، نیکاراگوئه، ترکیه، ونزوئلا، سنت کیتس و نویس .

روند صدور روادید ورود به جمهوری اســلامی ایران نیز با نظر مثبت و مســاعد سیاستمداران کشور، آسـان تر شده و در حال حاضر ویزای 30 روزه توریستی در مبـادی ورودی کــشور برای گردشگران اکثر کشورها بجز شهروندان قطر، هند و پاکستان صادر می گردد.

دفتر خدمات مسـافرت هوایی و جهانگـردی صالحان با همکاری کـارگزاران زبده و قابل اعتماد، ویزای مسافرت به اکثر کشـورهای جهان را برای مسافرین خود محیا می سازد، همچنین با تـوجه به وجود نام این شرکت در لیست آژانس های معتبر وزارت امور خارجه، امکان اخذ ویزای ورودی ایران نیز جهت میهمانان خارجی مدعو مشتریان محترم در این مجموعه فراهم است. با توجه به کثرت درخواست ویزای ورودی به کشور در فرودگاه ها و اتلاف وقت بسیار زیاد جهت این امر، حتما اخذ ویزای ایران قبل از سفر توصیه می شود. ویزای صادر شده را نیز می توان از تمامی سفارتخانه ها و کنسولگری های کشور درسـراسر جهان دریافت نمود.