X

تور گوا

گوا ایالتی در شرق هندوستان است که در امتداد دریای عرب قرار دارد ، تور گوا یکی از بهترین مکان ها برای افرادی هست که به  سواحل گرمسیری علاقه مند هستند. این منطقه تارخچه بسیار طولانی دارد وقتی امپراتوری پرتغال قبل از 1961 در قرن 17 این منطقه را به دلیل منطقه گرمسیری و گیاهان و ادویه جات متفاوت در دست داشته اند. گوا و تور گوا به دلیل سواحل منحصر به فردی که دارد شناخته شده است ، و مناطقی که در تور گوا بسیار محبوب هستند مانند (Baga) و (Paloem) و برای افرادی که به ماهیگیری علاقه مند هستند می توانند از ویلا های (Agonda) استفاده کنند. شما نیز می توانید با تور گوا هند از سواحل نهایت لذت را ببرید. 
 

تور گوا

تور گوا و شهر توریستی گوا

گوا یک شهر بندری در جنوب غربی کشور هند است ، این شهر شامل بندر گوا و شهر قدیمی گوا که در فاصله 40 کیلومتری آن قرار دارد تشکیل شده است. پهناور ترین سواحل در گوا هندوستان قرار دارند ، که همین موضوع گردشگران فراوانی را به این شهر کشانده است.
 

تور گوا هند

جاذبه های گردشگری

گوا از جاذبه های فراوانی برخوردار است، در ادامه به تعدادی از این جاذبه ها که در تور گوا ارائه می شود می پردازیم:

ساحل Agonda

برای اینکه به این سواحل بی نظیر بروید باید از هواپیمای دریایی یا همان (Seaplane) استفاده کنید. نکته ی متمایز و خاص این ریزورت، ویلای های بی نظیر آن است، که دارای استخر و جکوزی و منظره های فوق العاده هستند. طبقات شیشه ای این هتل نیز زبان زد عام و خاص می باشد. و همچنین این هتل نیز مانند بسیاری دیگر از هتل های گوا انواع تفریحات آبی و دریایی را بری میهمانان خود تدارک دیده است. 

 

ساحل Palolem

(Palolem) نام ساحل دیگری است که  10 کیلومتر دورتر از ساحل (Agonda) واقع شده است. البته لازم به ذکر است که ساحل (Palolem) نسبت به ساحل (Agonda) بیشتر مورد پسند توریست ها میباشد، همین دلیل هم گرانتر می باشد. این ساحل در فاصله 2.5 کیلومتری از شهر (Chaudi) در جنوب گوا واقع شده است. این ساحل به نسبت بقیه ساحل های این منطقه از وسعت بیشتری برخوردار است. این ساحل به دلیل قرار گرفتن در موقعیت خاص جغرافیایی، غروب های آفتابی بسیار زیبایی را دارد.

ساحل های varka و mandrem

ساحل (Mandrem) در دهکده ی ساحلی در شمال گوا قرار دارد. این ساحل در حدود 21 کیلومتر از شهر (Panaji) فاصله دارد. همچنین ساحل (Varca) نیز در شهری به همین نام در گوا قرار گرفته است، و توریست های بسیاری از این ساحل استفاده میکنند و دیدن میکنند. در این ساحل قایق های چوبی ماهی گیری بسیاری نیز وجود دارد.
 

تور لحظه آخری گوا

بازدید از آبشار های Dudhsagar

آبشار های (Dudhsagar) ، آبشار های چهار شاخه ای میباشند، که بر روی رودخانه (Mandovi) واقع شده اند. بر روی این رودخانه ها، مسیر ریلی قطار نیز قرار گرفته است، که مسافران آن قطار هنگام عبور از این مکان، خاطرات بی نظیری را ثبت می کنند. همچنین این آبشار ها به عنوان بلندترین آبشارهای هند نیز شناخته می شوند و در حدود 310 متر ارتفاع دارند و عرض آن ها در حدود 30 متر می باشد. 

 

ساحل های Benaulim و Utorda و ساحل Arambol

در ادامه با دیگر سواحل گوا می پردازیم و سری می زنیم به ساحل زیبای (Benaulim) در نزدیکی شهری (Margao). این ساحل نیز در سال 2015 در لیست پیشنهادی تریپ ادوایزر به همراه سواحل (Utorda) و (Arambol) در صدر قرار داشت و پذیرای توریست های بسیاری از نقاط مختلف دنیا می باشد.
 

خرید تور گوا

آب و هوای گوا

گوا دارای آب و هوای بسیار گرم و مرطوبی می باشد ، خصوصاً در ماه های می تا آگوست ولی در اواخر ماه مهر تا بهمن دارای آب و هوای نسبتاً خنک تری است و زمان مناسبی هم برای سفر به این منطقه می باشد، این منطقه به دلیل قرار گیری در قسمت جنوب هند یک ساحل گرمسیری می باشد و به همین خاطر باید در فصل های خنک تر به این جزیره سفر کرد.

شما نیز می توانید با گرفتن ویزای هند به این کشور سفر کند. شما نیز می توانید جهت  تور لحظه آخری گوا با ما در ارتباط باشید.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره  گوا هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور گوا از این جاذبه ها دیدن کنید.

راهنمای سفر به گوا جاذبه های گردشگری گوا مراکز خرید گوا