X

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشوری است که در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا قرار دارد، که دارای چندین اکوسیستم مختلف است. کیپ غربی سواحل ارائه می دهد، صخره های صخره ای در قله امید ، جنگل ها و تالاب ها در امتداد مسیر باغ ها ، و شهر کیپ تاون که در کنار کوه های صاف قرار دارد از شگفتی های آفریقای جنوبی در تور آفریقای جنوبی هستند.

تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی و کشور آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی کشوری است که در جنوبی ترین قسمت آفریقا قرار دارد، که در سواحل دو اقیانوس هند و اطلس است ، پایتخت این کشور کیپ تاون نام دارد، ولی پر جمعیت ترین شهر این کشور ژوهانسبورگ است، بیشتر مردم آفریقا که 80 درصد باشند را سیاه پوستان تشکیل داده اند.

تور افریقای جنوبی

جاذبه های گردشگری

آفریقای جنوبی از جاذبه های فراوانی برخوردار است ، در ادامه به تعدادی از این جاذبه ها در تور آفریقای جنوبی می پردازیم:

 

 غار های استوک فونتین

این غار ها در 50 کیلومتری شمال غرب ژوهانسبورگ قرار دارد ، این غار ها تنها به دلیل سنگ های استالاگمیت که اکتشاف می شوند مشهور نیست بلکه این غار ها به دلیل وجود نشانه هایی از انسان های دو و نیم میلیون ساله ، این غار در ردیف میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در طی اکتشافات متعدد، تعداد زیادی از بقایای انسانهای اولیه در این غار یافت شد ، که قدمت این انسان ها به 2.5 میلیون سال پیش بر می گردد. همچنین در این غار اثراتی از انسان های اولیه و حیوانات که به 4 میلیون سال پیش برمی گردند اکتشاف شده، که گردشگران با تور ژوهانسبورگ از این مکان دیدن می کنند.

 

پارک ملی کروگر

پارک ملی کروگر که تجربه زنده از حیات وحش را برای توریست ها به ارمغان آورده یکی از بهترین پارک ها در قاره آفریقا و دنیا نیز می باشد. این پارک در سال 1898 برای حمایت از حیات وحش آفریقای جنوبی تاسیس شد. با توجه به اینکه آفریقا دارای چندید پارک جنگلی است ، اما پارک کروگر با مساحتی در حدود 2 هکتار در این بین بی همتا می باشد. در شمالی ترین قسمت این پارک، پرنده های آفریقای جنوبی و گونه های مختلفی از آن وجود دارد.

 

موزه آپارتاید

آفریقای جنوبی یکی از پیشرفته ترین کشور های آفریقایی می باشد ، این موزه در 5 کیلومتری مرکز شهر ژوهانسبورگ قرار دارد و در کنار مجموعه تفریحی گلد ریف قرار دارد. این موزه چند سال پس از فروپاشی دولت آپارتاید در سال 2001 با مساحت 6 هزار متر مربع ساخته شد. این موزه با این هدف بنا گردید که ظلم و ستمی که سالها بر سیاهان این کشور بوده را نشان دهد. معماری این موزه حکایت از طرح مهندسی ویژه ای که در ساخت آن استفاده شده را دارد.

شما  می توانید با تور آفریقای جنوبی به این کشور سفر کنید و از جاذبه ها و دیدنی های این کشور دیدن کنید و یک سفر خاطره انگیز و رویائی را در تور آفریقای جنوبی تجربه کنید.

تور ژوهانسبورگ

فرهنگ مردم آفریقای جنوبی

به علت تنوع نژادی در کشور آفریقای جنوبی فرهنگ واحدی در این کشور نیست ، تنوع غذایی در این کشو با توجه به فرهنگ های مختلف بسیار زیاد است، علاوه بر غذا ها موسیقی نیز از نماد های فرهنگی این کشور می باشد.

آژانس هواپیمایی صالحان ارائه دهنده خدمات مسافرتی و تور کیپ تاون های مسافرتی و خدمات رزرو هتل در سراسر جهان می باشد. در صورت تمایل نیز می توانید با تور لحظه آخری آفریقای جنوبی به این کشور سفر کنید.

اگر علاقه مند به اطلاعات بیشتری درباره کشور آفریقای جنوبی هستید می توانید، از مطالب زیر نیز استفاده کنید و در تور آفریقای جنوبی از این جاذبه ها دیدن کنید.

راهنمای سفر به آفریقای جنوبی جاذبه های گردشگری آفریقای جنوبی مراکز خرید آفریقای جنوبی 

اطلاعات مفید آفریقای جنوبی