X

ویزای عمان

عمان کشور پادشاهی که در شرق شبه جزیره عربستان قرار دارد پایتخت عمان ،مسقط می باشد. از جنوب با یمن و از غرب با عربستان و امارات همسایه می باشد. این کشور دارای مرز دریایی با ایران می باشد. از قرن هفدهم میلادی عمان دارای سلطنت مستقل بوده و درقرن نوزدهم این کشور به اوج قدرت رسیده و در قرن بیستم با نفوذ گسترده بریتانیای کبیر زیر نظر پادشاهی این کشور قرار گرفت، منبع درآمد عمان نفت،کشاورزی و ماهیگیری است. امروزه صنعت گردشگری نیز در این کشور رونق بسیاری پیدا کرده است.

شرایط اخذ ویزای عمان
برای سفر به کشور عمان باید ویزای عمان را ازقبل دریافت کرد. مگر اینکه گردشگران از کشورهای معاف و یکی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و نیوزیلند باشند، که نیاز به صدور ویزا ندارند. ما ایرانیان برای ورود به کشور عمان باید از قبل ویزای عمان را تهیه کنیم .
ویزای توریستی عمان 10 روزه و یا 30 روزه صادر می گردد و جهت دریافت ویزای عمان نیازی به تعیین وقت قبلی  یا مصاحبه و انجام انگشت نگاری نیست.
شهروندان کشورهای چون ایران، مصر، اردن، مراکش، سوریه، تونس، باید به صورت فردی و یا در قالب ویزای توریستی 30روزه (یکماه) اقدام کنند و همچنین ویزای کشور عمان در خود کشور در شهر مسقط نیز تمدید میگردد.


ویزای توریستی عمان

ویزای کشور عمان تنها بصورت توریستی صادر می شود. مدت زمان ویزای عمان 10 و یا 30 روزه می باشد.
جهت دریافت ویزای عمان نیازی به تعیین وقت قبلی و یا مصاحبه نیست.

شرایط ارائه خدمات ویزای عمان

  • خدمات مربوط به صدور ویزای عمان از خدمات تکمیلی این مرکز می باشد. بنابراین مسئولیت اقدام به موقع جهت دریافت ویزا بعهده آژانس می باشد و هرگونه تاخیر در صدور و یا عدم صدور آن به عهده اداره صدور ویزای در کشور عمان می باشد.
  • چنانچه مسافر قبل از صادر شدن ویزای عمان اقدام به دریافت بلیط نموده و بنا یه هر دلیلی ویزای ایشان در زمان مورد نظر آماده نگردد، هزینه کنسلی بلیط، تغییر تاریخ و حتی NOSHOW شدن آن بعهده مسافر می باشد.
  • در صورت ممنوع الخروج بودن مسافر و یا هرگونه نقض در گذرنامه هیچ گونه مسئولیتی