X

ویزای تانزانیا

ویزای تانزانیا


 مسافرین ایرانی که قصد سفر به تانزانیا را دارند باید قبل از ورود جهت اخذ ویزای تانزانیا خود اقدام نمایند.

ویزای توریستی تانزانیا به دو صورت صادر میشود:
1. ویزای تانزانیا 1 بار ورود

2. ویزای تانزانیا چند بار ورود


پروسه صدور ویزای توریستی تانزانیا 10 روز کاری می باشد.

سفر به کشور های خارج از ایران در بسیاری از مواقع با معطلی همراهه برای اینکه بتونید در این تایم از خدمات ویژه بهره مند بشید مقاله  cip فرودگاه امام مطالعه کنید و از اون طریق بلیت تهیه کنید.

ضمن این که می توانید برای اخذ ویزای آنلاین خود در انتهای همین صفحه باتوجه به نوع ویزای درخواستی، با کلیک بر روی پرچم تانزانیا اقدام فرمایید.

ویزای تانزانیا| اخذ ویزای تانزانیا| ویزای آنلاین تانزانیا

انواع ویزای تانزانیا:

 

     1. ویزای عادی (ویزای توریستی که بصورت یکبار ورود صادر می شود)

برای اقامت توریستی ویزای تانزانیا مانند دیگر ویزاهای توریستی جهت مسافرینی صادر می شود که مقصود سفر آنها گردشگری، گذراندن تعطیلات می باشد.

اگر تمایل به سفر به کشور های مختلف دنیا دارید ما به شما کنیا رو معرفی برای گرفتن  ویزای کنیا بر روی لینک کلیک کنید.

هزینه سفر به تانزانیا

اگه بخواین به تانزانیا سفر کنین باید حسابی در مورد هزینه سفر به تانزانیا اطلاعات داشته باشین. در هر صورت قبل از سفر نیاز به یه سری مقدماتی هست که باید فراهم بشه.شما میدونین سفر به تانزانیا چه هزینه هایی رو براتون در بر داره؟ آیا فقط به هزینه بلیط و اقامت فکر میکنید یا موارد دیگه هم تو ذهنتونه؟ قطعا که هزینه سفر به یه کشور خارجی فقط شامل رفت و آمد و اقامت نمیشه. خب با هم بریم ببینیم لیست هزینه سفر به تانزانیا به چه صورت هستش و باید برای چه چیزهایی هزینه در نظر بگیریم.

بلیط هواپیما، هزینه خوردو خوراک،قیمت ویزا تانزانیا،واحد پول این کشور،هزینه رزرو هتل و خودرو از جمله هزینه هایی است که باید در این سفر در نظر داشته باشید.

     2. ویزای بیزنس(ویزای تانزانیا)

 ویزای بیزنس تانزانیا تنها در صورتی بیش از 90 روز صادر می شود که:

  1. مسافر قصد انجام پروژه ها ی مهندسی (نصب، تعمیرات و ...) و یا دوره های آموزشی مربوط به پروژه را داشته باشد.
  2. مسافر قصد گذراندن دوره های حسابرسی، انجام معاملات سرمایه گذاری و یا ایجاد مشاغل و غیره را داشته باشد.
  3.  انجام مشاغل قانونی میتونه به شما در این باره کمک کنه.

 

    3. ویزای تانزانیا چند با ورود 

این نوع ویزای تانزانیا جهت مسافرینی صادر می شود که قصد سفرهای مکرر به تانزانیا را دارند. 
ویزای چند بار ورود مناسب اشخاصی مانند مدیران شرکت هایی هست که اقامت در کشور دیگری دارند، و یا اشخاصی که مجبور به شرکت در جلسات دوجانبه هستند، نامزد و یا همسر اشخاصی که نابعیت تانزانیا را دارند و یا بلعکس، مشاوران دولت، نمایندگان سازمان های دولتی و یا هر شخص دیگری که توسط اداره مهاجرت کشور تانزانیا تعیین و تائید شود.

ببرای سفر به کشور تانزانیا نیاز دارید که اطلاعات جامعی درباره آن داشته باشید مقاله  قبل از سفر به تانزانیا بخوانید میتونه به شما در این راه کمک کنه.

 

 

اگر توریست هستید و تمایل به سفر دارید مکان های دیدنی ایران و فراموش نکنید یکی از این مکان ها جزیره کیشه  برای سفر به  جزیره کیش میتونید از خدمات cip فرودگاه کیش بهره مند بشید.

شرایط ویزای تانزانیا جهت دارندگان پاسپورت آمریکا 

شهروندان آمریکایی می توانند ویزای تانزانیا چندبار ورود یکساله دریافت کنند.
نکته ی قابل توجه این است که مسافرین دارای پاسپورت آمریکایی نمی توانند ویزای توریستی عادی دریافت کنند و ویزای توریستی آنها بصورت یکساله و چند بار  صادر میشه. 
لازم بذکر است دارندگان این نوع ویزا، مانند بسیاری از ویزاهای بلند مدت، اجازه ی اقامت 12 ماه بصورت متوالی را ندارند به همین جهت می بایست هر 3 ماه از کشور خارج شوند.و دوباره بازگردن.