X

تور قبرس

سالانه میلیون ها نفر با تور قبرس به این کشور سفر می کنند، جمهوری قبرس قسمت جنوبی جزیره را دنبال می کند و در شرق دریای مدیترانه می باشد. که پایتخت قبرس نیکوزیا نام دارد و قسمت شمالی کشور قبرس به ترکیه تقسیم بندی شده است. قبرس را به خاطر سواحل زیبایی که دارد می شناسند ، در صورت سفر با تور قبرس به این کشور، قسمت شمالی قبرس نیاز به پاسپورت دارد ولی قسمت جنوبی قبرس نیاز به ویزا دارد.
 

تور قبرس

تور قبرس و کشور قبرس

قبرس کشوری است که در شرق دریای مدیترانه قرار دارد ، پایتخت قبرس "نیکوزیا" نام دارد. جمعیت قبرس چیزی حدود بر 1،100،000 نفر می باشد. قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است ، قسمت شمالی آن ترک نشین هستند و قسمت جنوبی آن نیز یونانی ها می باشند که 77% جمعیت این جزیره را تشکیل داده اند.
 

تور های قبرس

فرهنگ مردم قبرس

بر اساس آمار های بدست آمده ۸۰٪ مردم قبرس یونانی‌ می باشند و ۱۸٪ نیز ترک‌تبار هستند و  ۲٪ باقیمانده از مردمان قبرس (مارونی، کاتولیک لاتینی و ارمنی) هستند. قسمت شمالی قبرس فرهنگی برگرفته از کشور ترکیه میباشد و بخش جنوبی آن برگرفته از یونان دارد.


آژانس هواپیمایی صالحان سیر پارسه،بهترین و مناسب ترین قیمت تورهای مسافرتی داخلی و خارجی ، رزرو هتل های لوکس با امکانات و خدمات ویژه و همچنین اخذ بلیط تورهای لحظه آخری با ایرلاین های داخلی و خارجی و اخذ ویزای آنلاین و داشتن کارگزاری مستقیم استاندارترین خدمات را برای گردشگران عزیز ارائه می نماید.با آژانس مسافرتی صالحان سیر پارسه سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید کردمابا توجه به فصول مختلف تورهای متنوعی را با سلیقه های متفاوت در طول سال در وبسایت صالحان قرار می دهیم .جهت خرید تور قبرس  یاقیمت تورقبرس  با ما در ارتباط باشید.